BAŞKAN HACIOĞLU’NUN MİRAÇ KANDİLİ MESAJI « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

26 Ocak 2022 - 01:42

BAŞKAN HACIOĞLU’NUN MİRAÇ KANDİLİ MESAJI

BAŞKAN HACIOĞLU’NUN MİRAÇ KANDİLİ MESAJI
Son Güncelleme :

10 Mart 2021 - 11:24

Bu Haber 10 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu, Miraç Kandili vesilesiyle kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Hacıoğlu mesajında, şu ifadelere yer verdi;

“Miraç; hikmet, bereket ve rahmeti bol olan mübarek bir gecedir. Bu geceye birlikte ulaşmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Gönüllerimizin müstesna bir coşku yaşadığı bu mübarek gecede, gerek kendi toplumumuz, gerekse tüm dünya insanlarını birbirine yaklaştıracak, dünyanın her yerinde barış ve mutluluğun sağlanması yönünde adımların atılmasının gayreti içinde olmalıyız.

Bizler bu mübarek günler vesilesiyle dostluklara daha da önem vermeli, kırgınlıklardan kaçınmalı, yapılan hatalarımızı telafi etme yoluna gitmeliyiz. Yüreğimizi nefret ve düşmanlık gibi duygulardan temizlemeye çalışmalı, insani meziyetlerimizi ön plana çıkartan bir yaşamı tercih etmeliyiz.

Ayrıca bu mübarek günlerin ve gecelerin, el ele verip tüm dünyada barışı tesis etmemiz için bize sunulmuş birer fırsat olduğunu unutmamalıyız. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm hemşerilerimin ve İslam Aleminin Miraç Kandili’ni tebrik ediyor, İslam Alemi’nin birlik, dirlik ve beraberliğine, insanlığın hidayetine, huzur ve barışına vesile olmasını Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyorum.”

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.