Başkan Hacıoğlu’nun Yeni Yıl Mesajı « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

27 Temmuz 2021 - 20:58

Başkan Hacıoğlu’nun Yeni Yıl Mesajı

Başkan Hacıoğlu’nun Yeni Yıl Mesajı
Son Güncelleme :

01 Ocak 2021 - 12:32

Bu Haber 11 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu, yeni yıl dolayısıyla mesaj yayımladı. Başkan Hacıoğlu mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Yeni yılın Ensar Şehir Reyhanlı’mıza ve Türkiye’ye hayırlar getirmesini diliyor, Hemşehrilerimin yeni yılını kutluyorum. Bu yıl, ülkemiz ve dünya zorlu süreçlerden geçti. 2020 yılı, tüm dünyada ve ülkemizde toplumu umutsuzluğa sevk eden pek çok olumsuz olaylar yaşandı. Bunca olumsuzluklara rağmen pandeminin etkisiyle ekonomik daralmaların yaşandığı bir dönemde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın güçlü liderliği ile ülkemizin sağlık, enerji, bilim ve savunma alanlarında büyük atılım ve yatırımlar yaptığı 2020 yılını geride bırakıyor, yeni ümit ve heyecanlar eşliğinde 2021 yılına giriyoruz.

Reyhanlı Belediyesi olarak bizde bu süreçte bir yandan pandemi ile mücadelede Mesai saati gözetmeksizin 7/24 saati esasına göre her türlü önlemleri alarak vatandaşlarımızın sağlığı için çalışmalarımızı titizlikle sürdürdük. Diğer bir yandan da 2020 yılını hizmet yolunda dolu dolu programlarla, çalışmalarla, ziyaretlerle geçirdik, 2021 yılına ise; yeni projeler, yeni atılımlar, yeni hayaller ve umutlarla başlangıç yapacağız.

2020’de olduğu gibi, yeni yılda da Reyhanlı’nın her alanda gelişmesi, kalkınması ve daha yaşanabilir bir şehir haline gelebilmesi için çalışmalarımız artarak devam edecektir.

Bugün büyüyen ve gelişen Reyhanlı’mızın her karış toprağında yaşayan her bir gönülden, her bir kalpten sorumluyuz. Yaratılanı severiz, Yaratandan Ötürü, ifadesini kendimize yol haritası olarak belirleyerek,Bu anlayış ile insanı insan olduğu için seviyor, yaratan dan ötürü de değer veriyoruz. Gönül kapımız gibi hizmet kapımızda her zaman olduğu gibi, tüm Hemşehrilerimize sonuna kadar açıktır.

Bizimle aynı yolda yürüyen Reyhanlı için ter döken, çalışma arkadaşlarımı da kutluyor, Reyhanlı adına şükranlarımı sunuyorum.

Bu vesileyle, başta Reyhanlılı hemşehrilerim olmak üzere 2021 yılının hepimize, tüm insanlığa, sağlık, barış ve huzur getirmesini diliyor, en kalbi duygularımla saygı, sevgi ve hürmetlerimi sunuyorum.”

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.