Başkan Mehmet Hacıoğlu’nun Anneler Günü Mesajı - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

13 Ağustos 2022 - 10:11

Başkan Mehmet Hacıoğlu’nun Anneler Günü Mesajı

Başkan Mehmet Hacıoğlu’nun Anneler Günü Mesajı
Son Güncelleme :

13 Mayıs 2019 - 17:55

Bu Haber 29 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu, Anneler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Başkan Hacıoğlu mesajında, “Aile ve toplumun oluşumunda büyük rolü olan Annelerimiz; Aile kurumunun temel taşı, hoşgörü, sevgi ve şefkat duygularının, tükenmez kaynağı, değerlerimizin temsilcisidir. Hayatın bütün alanlarında, çocukların ve hatta yetişkinlerin hayatındaki en önemli yaşam kaynağı annelerimizdir.
İlk öğretmenimiz, yol göstericimiz, yılmaz koruyucumuz ve yaşamdaki en önemli hazinemiz olan annelerimiz, sevgilerin en yücesine, mutlulukların en güzeline layıktır. Bugün dünyada yaşanan birçok olumsuzluğun temelinde sevgisizlik ve ilgisizlik vardır. Bu nedenle anneler çocuklarını sevgiyle yoğurmalı, öz güvenleri yüksek, kendileriyle ve toplumla barışık bireyler olarak geleceğe hazırlamalıdırlar.
Bizler de en değerli varlıklarımız annelerimize sonsuz sevgi, saygı duyarak onların her zaman yanında olmalı, zor günlerini ve tüm güzellikleri onlarla paylaşabilmeliyiz. Bizlerin sevgi dolu yaklaşımları onların en büyük mutluluğu olacaktır. Bu mutluluğu annelerimizden esirgememeliyiz, Onları yalnız belirli günlerde değil, yaşam boyunca sevgi ve içtenlikle kucaklamalı, emeklerinin boşa gitmediğini gösterecek sorumlu bir yaşam sürmeli, bizler de çocuklarımıza aynı yüce değerleri aktarabilmeliyiz.
Bizim için her şeye katlanan her zaman yanımızda en büyük destekçimiz olan nesnel olarak değeri hiç bir ölçüyle biçilemeyen varlık sebebimiz annelerimizdir.
Dünyayı sevgiyle yoğuran ve anlamlı kılan, Varlıklarıyla hayatımıza anlam katan bütün annelerimizin anneler günü kutlu olsun.”

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.