Başkan Şanverdi; “Alt yapısı tamamlanan yolları onarıyoruz” - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

13 Ağustos 2022 - 09:33

Başkan Şanverdi; “Alt yapısı tamamlanan yolları onarıyoruz”

Başkan Şanverdi; “Alt yapısı tamamlanan yolları onarıyoruz”
Son Güncelleme :

06 Ocak 2017 - 8:20

Bu Haber 10 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi, TEDAŞ ve HATSU’nun alt yapı çalışmalarının tamamlandığı yollarda asfalt çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi.
Şanverdi yaptığı açıklamada, son günlerde, gerek TEDAŞ ve gerekse HATSU tarafından yapılan alt yapı çalışmaları nedeniyle bir çok yolun bozulduğunu belirterek, sorunun farkında olduklarını ve kurumların çalışmalarının tamamlandığı bölgelere müdahale ederek asfalt çalışması yaptıklarını söyledi.
Şanverdi, “TEDAŞ’ın elektrik çalışmaları nedeniyle ve altyapısı tamamlanmayan yollarımızla ilgili sorunların olduğunun farkındayız. Yetkililerle yaptığımız görüşmelerde, Reyhanlı’nın mevcut elektrik gücünün yeterli olmadığını ve yeni trafo çalışmalarının yapılmadığı takdirde elektrikle ilgili sorunlarımızın devam edeceğini öğrendik. Bu yüzden kış aylarında sizlere sürekli elektrik verilmesi amacıyla çalışmalara başladılar. Belediye olarak TEDAŞ ve HATSU’nun çalışmalarını tamamladığı bölgelere hemen müdahale ederek yollarla ilgili problemleri çözmeye gayret ediyoruz. Yapılan çalışmalardan dolayı sizlere verdiğimiz rahatsızlıklardan dolayı özür dileriz” dedi.
(Haber Merkezi)
15895005_1830700000509878_8715403844798404845_n

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.