Başkan Şanverdi, Demokrasi Şehidimiz Astsubay Ömer Halisdemir’i Mezarı Başında Ziyaret Etti - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

26 Eylül 2022 - 08:31

Başkan Şanverdi, Demokrasi Şehidimiz Astsubay Ömer Halisdemir’i Mezarı Başında Ziyaret Etti

Başkan Şanverdi, Demokrasi Şehidimiz  Astsubay Ömer Halisdemir’i  Mezarı Başında Ziyaret Etti
Son Güncelleme :

16 Ağustos 2016 - 9:27

Bu Haber 18 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi, İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu ve Kırıkhan ilçemizden gelen 30 imam ve müftü ile birlikte Türkiye’nin kahramanı Şehit Piyade Ast.Kd.Bçvş. Ömer Halisdemir’in şehit oluşunun 30. gününde mezarı başında ziyaret ederek şehit ailesine taziye ziyaretinde bulundular.
Başkan Şanverdi, şehidimize ve şehit ailesine yaptığı ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi;
“15 Temmuz gecesi darbe girişiminde bulunan hainlere karşı kahramanca mücadele edip darbeci hain generali alnından vurarak darbe girişimine engel olan, ve yaptığı destansı, kahramanca mücadele sırasında hainler tarafından şehit edilen Türkiye’nin kahramanı, Piyade Ast.Kd.Bçvş. Ömer Halisdemir’in şehit oluşunun 30. gününde, şehit ailemize ziyarette bulunup taziyelerimizi bildirdik. Taziye ziyaretinin ardından şehidimizin mezarını ziyaret ederek hatmi şerifler okuyarak, dualarla ve tekbirlerle şehidimizin ve diğer demokrasi şehitlerimizin ruhlarına bağışladık. Rabbim Türkiye’mizin tüm demokrasi şehitlerinin şehadetlerini kabul etsin. Darbecilere karşı kahramanca mücadele eden tüm halkımıza şükran ve minnet duygularımı sunuyorum. Allah bir kez daha böyle bir olayı milletimize yaşatmasın.”
(Haber Merkezi)
13925241_1764137330499479_6091331889198126489_nomerhalis2016ags1omerhalis2016ags6

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.