Başkan Şanverdi, Gazetemizin Kuruluş yıldönümünü Kutladı « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

11 Mayıs 2021 - 06:57

Başkan Şanverdi, Gazetemizin Kuruluş yıldönümünü Kutladı

Başkan Şanverdi, Gazetemizin Kuruluş yıldönümünü Kutladı
Son Güncelleme :

24 Temmuz 2015 - 12:01

Bu Haber 0 kez okunmuştur.
reklam

Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi, Gazetemizin yayın hayatındaki 16’ncı yılına girmesi nedeniyle kutlama mesajı yayınladı.
Şanverdi mesajında, “İleri demokrasilerin vazgeçilmez kurumlarından olan basın ve medya kuruluşları, toplumun gözü kulağı ve sesi olmakla kalmayıp; aynı zamanda devletle toplum arasında köprü görevi gören önemli birer sivil toplum örgütleridir.Bu çerçevede; Reyhanlı’da gazetecilik mesleğine yakışır habercilik anlayışını başarıyla temsil eden Gizem Gazetesinin 16 yıllık yayın serüveni bizleri gururlandırmaktadır. Reyhanlı basınının gerek kamuoyu oluşturmada, gerekse kamu adına görevlerini yerine getirirken ilkeli ve objektif duruşunu devam ettirmesi en büyük dileğimizdir. Bu vesileyle gazetenizin 16. kuruluş yıldönümünü kutlar; sosyal ve kültürel yaşantısında halkımızın duygularına tercüman ve düşüncelerine ses olması temennisiyle başarılarınızın devamını dilerim.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.