Başkan Şanverdi İftar Çadırını Yerinde İnceledi - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

26 Eylül 2022 - 08:39

Başkan Şanverdi İftar Çadırını Yerinde İnceledi

Başkan Şanverdi İftar Çadırını Yerinde İnceledi
Son Güncelleme :

23 Haziran 2015 - 9:53

Bu Haber 6 kez okunmuştur.
reklam

Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi, ihtiyaç sahiplerine dağıtılan iftar yemeğini yerinde inceledi.
Reyhanlı Belediyesinin her yıl düzenlediği ve ihtiyaç sahiplerine sunduğu 600 kişilik iftar çadırında dağıtılan yemeğe katılan Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi, Belediye olarak gerçekleştirilen iftar yemekleri ile vatandaşlarımızın birlik ve beraberlik duygularının pekişmesine katkı sağladıkları için büyük bir mutluluk yaşadıklarını söyledi.
Başkan Şanverdi, “Bizler birlikte her kesimden, her noktadan kardeşlerimizle böyle güzel ve özel günlerde bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz ve millet olarak şunu unutmayalım, en büyük gücümüz birliğimiz, beraberliğimiz ve kardeş içinde yaşamamızdır.
Cenabı Hak, bu Ramazan’ı Şerifin yüzü suyu hürmetine aramızdaki birlik, beraberlik, sevgi ve kardeşliği daha da arttırsın. İnşallah ülkemiz, birlik ve beraberlik içinde gelecek günlerde daha üst noktalara gitmesini temenni ediyorum” dedi.
IMG_0005IMG_0024

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.