Başkan Şanverdi Koltuğu Teslim Etti « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

6 Aralık 2021 - 20:54

Başkan Şanverdi Koltuğu Teslim Etti

Başkan Şanverdi Koltuğu Teslim Etti
Son Güncelleme :

22 Nisan 2015 - 17:54

Bu Haber 148 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi, ’23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’ dolayısıyla makam koltuğunu Fatih Aliye Müderris Ortaokulu öğrencisi Zeynep Abide’ye devretti.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Fatih Aliye Müderris İlköğretim Okulu Müdürü Mehmet Göktürk, Rehberlik Öğretmeni Fatma İrem Hazar ve öğrenciler Zeynep Abide, Ahmet Yetişir, Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi’yi ziyaret ederek çiçek takdim ettiler.
Temsili olarak belediye başkanlığı için makam koltuğunu devralan Zeynep Abide, “Makam koltuğunu bana takdim eden Reyhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi’ye sonsuz teşekkür ediyorum. Daha güzel bir Reyhanlı için hep birlikte çaba gösterilmesini, okullarımızın iyileştirilmesini çevre düzenlemesine önem verilmesini ve özellikle de temizliğe önem verilmesini istiyorum” şeklinde konuştu.
Başkanı Şanverdi ise eğitime verdiği önemi ifade ederek, ilçemizin gelişimi, çevre düzeni ve temizliği için gayret içerisinde olduklarını vurguladı.
Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi, “Belediye Başkanlığı önemli ve sorumluluğu ağır olan bir görev. Şehirlerin sahipleri belediyelerdir. Çünkü şehrin idarecilerine baktığımız zaman halkın oyu ile seçilerek gelinen tek makam Belediye. Dolayısı ile halkın sorunları ile bire bir yüz yüze olan ve halkın da sorununu en rahat bir şekilde ifade ettiği kurum belediyedir. Bugün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı olması nedeniyle Türkiye’nin başta Cumhurbaşkanlığı olmak üzere Başbakanlığa kadar her makama çocuklarımız oturacak. Bunun amaç ve gayesi yarının gençleri ve yöneticileri olan çocuklarımıza bu makamları sevdirmek. Bu makamlarda kendilerinin de olabileceğini benimsetmektir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınızı Kutluyorum” dedi.
Makam ziyareti sonunda, Belediye Başkanı Şanverdi, ziyarette bulunan öğrenci ve öğretmenlere günün anısına çeşitli hediyeler vererek hatıra fotoğrafı çektirdi.
23 NİSAN23 NİSAN-123 NİSAN-223 NİSAN-3

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.