Başkan Şanverdi Suruç’ta Yaşanan Menfur Saldırıyı Kınadı « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

26 Ocak 2022 - 01:45

Başkan Şanverdi Suruç’ta Yaşanan Menfur Saldırıyı Kınadı

Başkan Şanverdi Suruç’ta Yaşanan Menfur Saldırıyı Kınadı
Son Güncelleme :

22 Temmuz 2015 - 15:13

Bu Haber 8 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi, 20 Temmuz 2015 Pazartesi günü Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde meydana gelen menfur terör saldırısını kınadı.
Başkan Şanverdi, konuyla ilgili yaptığı yazılı açıklamada saldırının ülkenin ve milletin dirliğine, birliğine, beraberliğine; huzuruna, barışına gölge düşürmeyi amaçladığına dikkat çekerek, “Ülkemizin huzurunu, istikrarlı büyümesini bozmak; aramıza nifak sokmak girişiminde bulunanların yapmış olduğu bu çirkin saldırıyı esefle ve nefretle kınıyoruz. Geçmişten aldığımız güçle, geleceğe emin adımlarla yürüyecek olan ülkemiz, yapılan bu ve buna benzer oyunlara izin vermeyecek ve kutlu yürüyüşümüzü bu oyunlar durduramayacaktır. Bunun için hep birlikte daha iyiye daha güzele ulaşmak için var gücümüzle çalışacağız. Bu kötülükleri el birliği ile yeneceğiz. Bu olayın sorumluları hakkında devletimizin gerekli soruşturmayı titizlikle yapacağından ve suçluların bulunarak adalet önünde hesap vereceğinden kimsenin şüphesi olmasın, Bu üzücü olayda hayatlarını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar ve yakınlarına Cenab-ı Hak’tan sabır diliyorum’’ dedi.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.