Başkan Şanverdi’den Ramazan Ayı Mesajı « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

25 Ocak 2022 - 23:57

Başkan Şanverdi’den Ramazan Ayı Mesajı

Başkan Şanverdi’den Ramazan Ayı Mesajı
Son Güncelleme :

03 Haziran 2016 - 9:31

Bu Haber 13 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi, On bir ayın sultanı Ramazan ayı dolayısıyla bir kutlama mesaj yayımladı.
Başkan Şanverdi, mesajında, “Başı rahmet, ortası merhamet, sonu ise cehennemden azat olan Mübarek Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını dilerim. Ramazan ayı başta hoşgörü olmak üzere rahmet ve bereket ayıdır. Toplumsal dayanışma, paylaşma, yardımlaşma ve sevgi bağlarının güçlendiği, hoşgörünün arttığı bir aydır. Ramazan ayının insanlar arasındaki birlik ve beraberlik bağlarının güçlenmesinde büyük katkısı vardır. Toplum olarak bizi biz yapan güzel değerlerimiz ve geleneklerimiz Ramazan ayında yenilenir ve kuvvetlenir. Millet olarak Mübarek Ramazan ayında yapacağımız yardım ve desteklerle birbirine etle tırnak kadar yakın, bir yumruk gibi sımsıkı bağlarla bağlı bir millet olduğumuzu bir kez daha görecek ve yaşayacağız.
İslam aleminin büyük bir hasretle beklediği on bir ayın sultanı Ramazan-ı Şerif Bir feyiz, rahmet, mağfiret, bolluk ve bereket mevsimi olarak geçmesini Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyorum.
Bu vesileyle sevgili hemşerilerimin, milletimizin ve bütün Müslümanların mübarek ramazan ayını kutluyor, bu mübarek ayın memleketimiz başta olmak üzere tüm İslam âlemine hayırlar getirmesini, yüce Allah(c.c)’tan niyaz ederim” dedi.
Başkan Şanverdi, halkın ve çocuklarımızın top atışı nedeniyle korkuya kapılmaması için bu yılda iftar vaktinde top atışı yapılmayacağını, halkımızın huzur içinde bir Ramazan ayı geçirmesini dilediğini söyledi.
(Haber Merkezi)

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.