BAŞKAN ŞANVERDİ’NİN POLİS HAFTASI MESAJI « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

9 Aralık 2021 - 16:31

BAŞKAN ŞANVERDİ’NİN POLİS HAFTASI MESAJI

BAŞKAN ŞANVERDİ’NİN POLİS HAFTASI MESAJI
Son Güncelleme :

10 Nisan 2015 - 9:23

Bu Haber 4 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi, Türk Polis Teşkilatının 170. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Başkan Şanverdi, yayımladığı mesajda şu ifadelere yer verdi;
“Polisin her zaman toplumdaki huzur ve güven ortamını tesis etmesi, vatanımızın ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için her türlü zorluğa göğüs geren, adaletli ve tarafsız olarak hizmet veren Polis Teşkilatımız, toplumsal güvenin tesis edilmesi hususunda, halkın mal ve can güvenliği için gece gündüz demeden çalışmakta, Ülkemizin bölünmez bütünlüğünün korunmasını sağlayan polislerimiz, toplumda huzuru ve asayişi temin etmek için yeri geldiğinde gözünü kırpmadan canlarını tehlikeye atarak cesaretle ve fedakarca vazifelerini ifa etmektedirler.
Bu duygu ve düşüncelerle Polis Teşkilatımızın kuruluşunun 170. yıldönümüne erişmiş bulunmaktayız. 1845 tarihinde kurulan ve bugüne kadar, ülkemizde güvenlik ve düzeni sağlamak ve korumakla görevli Polis Teşkilatımız, zor çalışma koşullarına rağmen, gurur kaynağımız olmuştur. Her şeyden önce fedakârlık ön şartı ile hizmet veren Polis Teşkilatımız, halkımızın kendisine olan güveni ve sevgisini arkasına almış, takdire şâyan başarılar elde etmiştir.
Teşkilatın 170. kuruluş yıldönümünü de en kalbi duygularımla kutluyorum. Emniyet Teşkilatımız bünyesinde görev yaparken vatan uğruna canını feda etmiş aziz şehit polislerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum”

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.