Başkan Şanverdi’nin Yeni Yıl Mesajı « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

26 Eylül 2021 - 15:06

Başkan Şanverdi’nin Yeni Yıl Mesajı

Başkan Şanverdi’nin Yeni Yıl Mesajı
Son Güncelleme :

31 Aralık 2015 - 16:54

Bu Haber 2 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi, yeni yılı bir mesaj ile kutladı.
Başkan Şanverdi, “Milletçe birlik ve beraberlik içerisinde, gururla bir yılı bitirip, daha güçlü bir şehir, daha güçlü bir ülke olarak 2016 yılına giriyoruz. Bu yeni yılda da, her süreçte edindiğimiz tecrübeleri aktararak, hedeflerimizi arttırarak ilerlemenin heyecanını duyuyoruz. Ümit ve beklentilerle dolu yepyeni bir yıl bizleri bekliyor. İlerlemekte olduğumuz çizgiden şaşmadan, hep daha iyiyi yapma arzusuyla bu yılı karşılıyoruz. Başarıya ulaşma yolunun çok çalışmaktan geçtiği bilincindeyiz. Yeni yılda da halkımıza en iyi ve etkin hizmetleri gerçekleştirmeyi kendimize ilke edindik. Sevginin, barışın ve hoşgörünün egemen olduğu şehrimiz insanlarına yakışır hizmetleri sunmak bizim yegane görevimizdir.
Farklı değerleri bir arada yaşatan, farklılıkları zenginlik kabul eden bir millet ve şehir olarak; birlik, beraberlik içerisinde, azim ve kararlılıkla geleceğe yürümeye devam edeceğiz. 2016 yılından; Umudumuz büyük, hayalimiz büyük, ulaşmaya kararlı olduğumuz hedefimiz büyüktür. İnanıyorum ki; bu yeni yılda, daha büyük oluşumlar, daha büyük sevinçler ve heyecanlar yaşayacağız. Yine en büyük zenginliğimiz birlik ve beraberliğimiz; dostluk ve kardeşliğimiz olacaktır.
Bu duygu ve düşüncelerle; 2016 yılının tüm dünyaya, ülkemize ve şehrimiz insanlarına sağlık, mutluluk ve barış getirmesini diliyor, bu yılın başarılarla dolu bir yıl olmasını temenni ediyorum.” dedi.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.