BAŞKAN SAVAŞ, ESNAF İLE İSTİŞAREDE BULUNUYOR « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

31 Temmuz 2021 - 05:45

BAŞKAN SAVAŞ, ESNAF İLE İSTİŞAREDE BULUNUYOR

BAŞKAN SAVAŞ, ESNAF İLE İSTİŞAREDE BULUNUYOR
Son Güncelleme :

08 Eylül 2017 - 9:39

Bu Haber 6 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, çarşı esnafı ile bir araya gelerek istişarede bulundu.
Tayfur Sökmen Çarşı esnafıyla gerçekleştirilen istişare toplantısında talepleri dinleyen Başkan Savaş, çarşı sakinlerinin sorunlarını ve beraberinde çözüm niteliğindeki fikirleri dinledi.
Kente ekonomik anlamda katkı sağlayan ve zengin ürün yelpazesini halkla buluşturan çarşı esnafının sorunlarına kulak veren HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş;“ Kentin kalkınmasında önemli bir yere sahip olan esnafımızın sıkıntılarına çare, eksiklerine de cevap vermek amacıyla hizmetlerimize yön veriyoruz. Tarihi ve kültürel dokusuyla dimdik ayakta duran Antakya’mızı renklendiren kıymetli çarşı esnafımız sayesinde şehrimize gelen turistlerimizi en iyi şekilde ağırlayarak, ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Bunun yanı sıra Antakya’ya özgü çeşitli ürünler ile turistlerin zihinlerinde yer etmeyi başarıyoruz. Bizler de esnafımızın yanında olduğumuzu belirterek ihtiyaçlarına çözüm üretiyoruz. Eksik görülen noktalarda kıymetli esnafımızdan gelen talepleri değerlendiriyoruz. ” ifadelerini bulundu.
Çarşı esnafı ise ziyaretten ve hizmetlerden duydukları memnuniyetlerini dile getirerek, Başkan Savaş’a teşekkürlerini bildirdi.
WhatsApp Image 2017-09-07 at 10.33.39
WhatsApp Image 2017-09-07 at 10.33.48

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.