BAŞKAN SAVAŞ İSTANBUL BEŞİKTAŞ’TAKİ HAİN TERÖR SALDIRISINI KINADI « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

11 Nisan 2021 - 21:59

BAŞKAN SAVAŞ İSTANBUL BEŞİKTAŞ’TAKİ HAİN TERÖR SALDIRISINI KINADI

BAŞKAN SAVAŞ İSTANBUL BEŞİKTAŞ’TAKİ HAİN TERÖR SALDIRISINI KINADI
Son Güncelleme :

12 Aralık 2016 - 16:56

Bu Haber 2 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Büyükşehir Belediye (HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Beşiktaş – Bursaspor maçının ardından İstanbul’un Beşiktaş ilçesi Vodafone Arena yakınında, çevik kuvvet polislerini hedef alan bombalı hain terör saldırısı sonrası sert bir kınama mesajı yayımladı.
Yayınladığı mesajında terörün çirkin yüzünün bir kez daha ortaya çıktığını dile getiren Başkan Savaş,” Hain terör olayı sonrasında 30’u polis memuru ve emniyet görevlisi olmak üzere şehit sayısının 38’e yükseldiğini ayrıca 150’den fazla yaralının olduğunu büyük üzüntü içerisinde öğrenmiş bulunmaktayım. Son günlerde artan terör olayları milletimizi derin üzüntüye boğmuştur. Atatürk ilke ve devrimlerinin ülkemiz için ne kadar gerekli olduğunun bilincinde olduğumuz bu zor günlerde, ülkemizin huzur ve bütünlüğünü bozmaya yönelik gerçekleştirilen bu olaylar Türk milletinin birliğini ve dirliğini asla sarsamaz. Türkiye Cumhuriyeti, tarihini kahramanlık destanlarıyla yazmış, bağımsızlığını kahramanca mücadele vererek ve bu uğurda gözünü bile kırpmadan canını feda eden şehitleriyle kazanmıştır. Ülkemizin birlik ve beraberliğine yönelik nifak tohumları ekenlerin içerideki piyonları ile birlikte yaptıkları bu saldırılar amacına ulaşmayacaktır. Birlik ve beraberlik içinde olan milletimiz bu süreçte de terörle sonuna kadar mücadele edecektir. Kanla beslenen terör örgütlerinin ve onların destekçilerinin arzu ettiği tabloya Türk milleti asla izin vermeyecektir. Ülkemizi derinden etkileyen ve yasa boğan terör olaylarının biran önce gerekli önlemler alınarak sona erdirilmesi ve tamamen bitirilmesi en büyük temennimizdir. Hain terör saldırısında şehit düşen emniyet güçlerimize ve vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine, sevenlerine ve tüm Türk halkına sabır ve başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum” dedi.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.