BAŞKAN SAVAŞ KUMLU MUHTARLAR DERNEĞİ’NİN AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

15 Haziran 2021 - 09:18

BAŞKAN SAVAŞ KUMLU MUHTARLAR DERNEĞİ’NİN AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ

BAŞKAN SAVAŞ KUMLU MUHTARLAR DERNEĞİ’NİN AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ
Son Güncelleme :

15 Kasım 2016 - 8:20

Bu Haber 3 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, şehrin her köşesine hizmet ulaştırarak vatandaşın yüzünün gülmesine vesile oluyor.
HBB Başkanı Doç. Dr Lütfü Savaş, 12 Kasım Cumartesi günü Kumlu Muhtarlar Derneği’nin açılışını gerçekleşirdi. Gerçekleştirilen açılış törenine Başkan Savaş’ın yanı sıra Kumlu Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Uçarkuş ve çok sayıda vatandaş katılım gösterdi.
Açılışta konuşma yapan Başkan Savaş,”İki buçuk yıllık hizmet süremiz içerisinde altyapı ve üstyapı çalışmalarında büyükşehir belediyesi statüsüne ulaşan diğer belediyelerden çok daha ön sıralarda yer alıyoruz. Elbette bu başarıyı tek başımıza elde etmiyoruz. Bu başarıda halkımızın da büyük payı var. 5 yıldır büyük ekonomik ve sosyal sıkıntılar yaşıyoruz. Umarım Ortadoğu’daki istenmeyen sıkıntılı tablo bir an önce normale döner. Yaşananlardan olumsuz etkilenen Hatay da bir an önce rahata kavuşur. Bu sıkıntılı günlerden çıkmanın birinci koşulu birbirimize destek olmak, ikincisi ise gelecek adına umutlu olmak ve geleceğe yatırım yapmaktır” şeklinde konuştu.
Hatay ihracatının yaşananlardan olumsuz etkilendiğinin altını çizen Başkan Savaş, savaşın ve çatışma ortamının bitmesini dileyerek Hatay’daki tüm sektörleri gelecek güzel günlerde ivme yakalamaya hazırlıklı olmaya davet etti.
HATAY, HUZURUNU VE KARDEŞLİK BAĞLARINI SÜRDÜRMELİ
Konuşmasının devamında siyasi kaygıların geçici yalnızca sevgi, saygı bağlarının ve huzurun kalıcı olduğunu vurgulayan HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Hatay’ın sahip olduğu kardeşlik bağlarının güçlenerek sürdürülmesi gerektiğini ifade etti.
Dernek Başkanı Ahmet Uçarkuş, HBB Başkanı Doç Dr. Lütfü Savaş’a desteklerinden dolayı teşekkür ederek, hizmetlerinde başarılar diledi.
961b3dc9-3223-456a-8549-0cb21524339a6ee9b04b-8276-4ae9-9aaa-b664cc33ff75

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.