BAŞKAN SAVAŞ MEVLİD KANDİLİ DOLAYISIYLA MESAJ YAYIMLADI - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

7 Ekim 2022 - 06:38

BAŞKAN SAVAŞ MEVLİD KANDİLİ DOLAYISIYLA MESAJ YAYIMLADI

BAŞKAN SAVAŞ MEVLİD KANDİLİ DOLAYISIYLA MESAJ YAYIMLADI
Son Güncelleme :

22 Aralık 2015 - 11:55

Bu Haber 6 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in (s.a.v.) doğumunun müjdelendiği Mevlid Kandili dolayısıyla mesaj yayımladı.
“PEYGAMBER EFENDİMİZ (S.A.V) BÜTÜN İNSANLIĞA BAHŞEDİLEN EN BÜYÜK LÜTUF”
Başkan Savaş yayımladığı mesajda,”Peygamber Efendimiz (s.a.v.), yolundan giden müminlere; tüm varlıklara sevgi ve merhametle davranmayı, hak ve hakikat yolundan ayrılmamayı ve erdemi her nevi dünyevi hırsın önünde tutmayı öğretmiştir. Yeryüzünde barışın hakim kılınması ve huzurlu bir mekan olabilmesi için tüm insanlığın kutlu peygamberimizin (s.a.v.) eşsiz öğretilerine her şeyden çok ihtiyacı vardır. Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in (s.a.v.) doğduğu, insanlığın kurtuluşu için çok hayırlı ve mübarek olan bu kutlu gün, Yüce Allah’ın bütün insanlığa bahşettiği en büyük nimetlerinden biridir.
“ORTADOĞU’DA DÖKÜLEN KANIN BİR AN ÖNCE DURMASINI TEMENNİ EDİYORUZ”
Bu düşünce ve hissiyatla, Ortadoğu’da yaşanan, ilimize ve bölgemize sirayet eden kanlı savaşın bir an önce bitmesini temenni ederek tüm İslam Alemi’nin Mevlit Kandili’ni kutlar, birliğimize, beraberliğimize, barışa ve hayırlara vesile olmasını temenni ederim” dedi.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.