BAŞKAN SAVAŞ REYHANLI ODALARI VE ESNAFLARI İLE BİR ARAYA GELDİ « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

27 Ekim 2021 - 06:14

BAŞKAN SAVAŞ REYHANLI ODALARI VE ESNAFLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

BAŞKAN SAVAŞ REYHANLI ODALARI VE ESNAFLARI İLE BİR ARAYA GELDİ
Son Güncelleme :

28 Mayıs 2015 - 9:49

Bu Haber 3 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, hizmet istişarelerine Reyhanlı ilçesinde sivil toplum kuruluşları ve Odalar ile devam ederek ilçelerin sıkıntılarını sanayiciler ve esnaflardan dinleyerek kalıcı çözümler üretti.
Başkan Savaş’a CHP Milletvekili Adayı Suzan Alhasoğlu HBB Hatsu Reyhanlı Koordinatörü Muhittin Şahsuvar, CHP Reyhanlı İlçe Başkanı Ruşen Bağatur eşlik etti.
Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş ilk durak olarak Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası’nda Oda Meclis Üyeleri ve Oda Başkanı Necmettin Zaroğlu ile bir araya gelerek bölgedeki sıkıntıları sanayiciler ve esnaftan dinledi. Daha sonra Reyhanlı Ticaret Borsası, Reyhanlı Ziraat Odası, Reyhanlı Tornacılar, Demirciler ve Makinistler, Esnaf Sanatkarlar odasını ziyaret ederek notlar alıp acil olan sıkıntıların giderilmesi yönünde talimatlar verdi.
Başkan Savaş, her zaman esnafların yanında olduklarını belirterek yaptıkları ve yapacakları hizmetleri anlattı. Esnafın sıkıntılarını bilen Başkan Savaş, esnaflara verdikleri önemi dile getirerek esnafın sorunlarına en kısa sürede çare olacaklarını bunu birlikte omuz omuza başaracaklarını vurguladı.
Başkan Savaş; ” su fiyatları Büyükşehir Belediyesi’nin Meclisinde bütün siyasi partilerin temsilcileri ile alınan ortak komisyon kararıdır.Siyasi kaygı güdüp hemşehrilerimizi HBB’ye karşı kışkırtmak isteyenler, su fiyatlarının sorununu sadece ve sadece HBB’nin üstüne yıkmaktadır. Biz Büyükşehir olarak hizmet odaklı siyasi kaygı gütmeden çalışıp halkımıza esnafımıza, hizmet ediyoruz. Siyasi kaygı güdenler hizmet yapmak yerine halkı kışkırtmakla meşgul.
Büyük sıkıntılardan bir kaçı olan Çöp Toplama ve Sinekle mücadele sorunlarına açıklık getiren Başkan Savaş; ”Çöp toplama ve Sinekle mücadele İlçe belediyelerin yapmakla mükellef olduğu halkın sağlığı için önemli olan 2 büyük hizmettir. Ne yazık ki vatandaşlarımızın ilçe belediyelerine yaptıkları müracaatta HBB’ye yönlendiriliyorlar. 7 haziran seçimlerinde milleti oy sandığı olarak görenler Çöp Toplama ve Sinekle Mücadeleyi HBB’nin üzerine bir iftira olarak lanse edenler 7 Haziranda hezimete uğrayacaktır. Kötü giden gidişata dur demek için son şansın 7 Haziran olduğunu unutmayalım” diyerek sözlerini noktaladı.
HBB-BASIN-YAYIN-3JPGHBB-BASIN-YAYIN-1JPG

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.