Başkan Savaş, Yılın Yerel Yöneticisi Seçildi - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

13 Ağustos 2022 - 08:51

Başkan Savaş, Yılın Yerel Yöneticisi Seçildi

Başkan Savaş, Yılın Yerel Yöneticisi Seçildi
Son Güncelleme :

09 Şubat 2016 - 9:46

Bu Haber 4 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Büyükşehir Belediye (HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi tarafından bu yıl 6.’sı düzenlenen “Yılın Yerel Yöneticileri Belirleniyor” anketinde, “Spora Destek” kategorisinde yılın yerel yöneticisi seçildi.
Hatay’da yaptığı “Spor Kompleksi ve Spora Destek Çalışmaları” ile ödüllendirilen Başkan Savaş, düzenlenen ödül törenine katılamaması sebebiyle gönderdiği mesajda, “Tabii ki bu ödüller insanda özgüveni geliştirdiği gibi gelecekteki vizyonel çalışmalarında da güç ve şevk verir. Anket çalışmaları bu nedenle önemlidir. Bu çalışmaları takdirle değerlendiriyorum. Bu anlamda böyle bir çalışmaya imza atan Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi’ni kutluyor ve teşekkür ediyorum” dedi.
Hacılar Belediyesi Kültür Merkezi’nde düzenlenen ödül törenine yoğun programı nedeniyle katılamayan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş adına ödülü Av. Ali Yılmaz, Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi Genel Yayın yönetmeni Mehmet Oğuz’un elinden aldı.
(Haber Merkezi)

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.