BAŞKAN SAVAŞ’IN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

15 Ağustos 2022 - 07:58

BAŞKAN SAVAŞ’IN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN SAVAŞ’IN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI
Son Güncelleme :

19 Mayıs 2021 - 11:14

Bu Haber 21 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

“ÜLKEMİZİ DAHA İLERİYE TAŞIYACAK OLAN GENÇLERİMİZE İNANCIMIZ VE GÜVENİMİZ TAMDIR”

Başkan Savaş’ın mesajı şöyle:

 “19 Mayıs 1919 tarihi Türk istiklal mücadelesinin temellerinin atıldığı, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıktığı gündür. Bu anlamlı ve özel günün 102. yıldönümünü kutlamanın büyük gururu ve onurunu yaşamaktayız.  Ülkemiz ve milletimiz adına atılan önemli bir adım olan bu tarih Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından Türk gençliğine bayram olarak armağan edilmiştir. Ülkemizi daha ileriye taşıyacak olan gençlerimize inancımız ve güvenimiz tamdır. Birçok zorluğa göğüs gererek büyük mücadele sonucunda kurulan Türkiye Cumhuriyeti, bizlere ve gençlere emanettir. Bu değerli emanete sahip çıkmak, sonsuza kadar korumak ve gelecek kuşaklara aktarmak en önemli görevimizdir. Bu duygu ve düşünceler ile tüm halkımızın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyor, başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere bağımsızlık uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi saygı, minnet ve rahmetle anıyorum”

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.