BAŞKAN SAVAŞ’IN BABALAR GÜNÜ MESAJI « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

28 Ekim 2021 - 09:12

BAŞKAN SAVAŞ’IN BABALAR GÜNÜ MESAJI

BAŞKAN SAVAŞ’IN BABALAR GÜNÜ MESAJI
Son Güncelleme :

16 Haziran 2017 - 9:07

Bu Haber 6 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Babalar Günü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.
Başkan Savaş mesajında, ”Ailelerine bir çınar ağacı gibi kol kanat geren babalarımız, çocuklarına iyilik ve doğruluk yolu gösteren onları hayat yolculuğunda destekleyen en kıymetli varlıklarımızdır.
Sorumluluk, sevgi ve şefkat değerlerinin nesillere aktarılmasında belirleyici bir rol oynayan elleri öpülesi babalarımız, aile bireylerinin ihtiyaçlarının karşılanmasında da önemli rol üstlenmektedir. Hayat tecrübeleri ile bizlere her zaman yol gösterici olan, yolumuza çıkan her engeli ortadan kaldırmak için fedakârlıklar yaparak yaşam yolculuğunda bizleri destekleyip hedeflerimize ulaşmamız da katkı sağlamaktadırlar.
BABALARIMIZA SEVGİ, SAYGI VE HÜRMET GÖSTERMEKTE CÖMERT OLMALIYIZ
Geleceğe güvenle hazırlanmamızda kendimize, yaşadığımız topluma ve ülkemize hayırlı birer birey olarak yetişmemizde büyük bir paya sahip en kutsal varlıklarımız olan babalarımıza sevgi, saygı ve hürmet göstermekte cömert olmalıyız.
Biz babalarında, bu babalar gününde, çocuklarına duydukları sevgiyi yalnızca gözleriyle değil, sözleriyle ve davranışlarıyla da dile getirmelerini tavsiye eden Başkan Savaş;
Varlığıyla yaşamımıza ışık saçan başta şehit babaları olmak üzere tüm babaların Babalar Günü’nü kutlar, aramızdan ayrılan babalarımıza Allah’tan rahmet sağ olanlara da sağlıklı uzun ömürler dilerim ifadelerini kullandı.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.