BAŞKAN SAVAŞ’IN BAŞARILARI KARŞILIKSIZ KALMIYOR - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

18 Mayıs 2024 - 23:54

BAŞKAN SAVAŞ’IN BAŞARILARI KARŞILIKSIZ KALMIYOR

BAŞKAN SAVAŞ’IN BAŞARILARI KARŞILIKSIZ KALMIYOR
Son Güncelleme :

22 Aralık 2020 - 12:59

Bu Haber 43 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, bir ödüle daha layık görüldü.
Bakırköy Belediyesinin katkılarıyla bu yıl ikincisi düzenlenen ‘Bakırköy Ata Spor Kulübü Sporun Enleri’ ödüllerinde kazananlar açıklandı.
YILIN SPOR İNSANI: LÜTFÜ SAVAŞ
Başkan Lütfü Savaş, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile birlikte yılın ‘Spor İnsanı’ seçildi.
Birçok dalda sporcu, takım ve yönetici çeşitli ödüllere layık görülürken Lütfü Savaş, spora ve sporcuya verdiği katkılar sebebiyle bu anlamlı ödülü almaya hak kazandı.
Lütfü Savaş, pandemi nedeniyle basın toplantısı ile açıklanan ödül töreninin ardından düşüncelerini paylaştı.
“HATAY, ŞAMPİYONLUKLAR VE KUPALARLA BAŞARILARINI TAÇLANDIRIYOR”
Hatay’ın başarılarla anılan spor kenti olduğunu ve kentte spora ve sporcuya yatırım yapmaya devam edeceklerini belirten Savaş, “Şehrimizin takımları ve sporcuları elde ettiği başarılarla göğsümüzü kabartmaya devam ediyor. Hatay, kazandığı şampiyonluklar ve kupalarla bu başarılarını taçlandırıyor. Hatayspor ve Hatay Büyükşehir Belediyespor bunların en somut örneği. Milli takımlarda şehrimizi ve ülkemizi temsil eden sporcu sayısını artırmak ve nice başarılar elde etmek için spora ve sporcuya yatırım yapmaya devam edeceğiz” diyerek organizasyonda emeği geçenlere ve kendini ödüle layık görenlere teşekkürlerini iletti.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.