BAŞKAN SAVAŞ’IN KURBAN BAYRAMI MESAJI - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

16 Haziran 2024 - 19:40

BAŞKAN SAVAŞ’IN KURBAN BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN SAVAŞ’IN KURBAN BAYRAMI MESAJI
Son Güncelleme :

26 Haziran 2023 - 17:34

Bu Haber 5 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
6 Şubat ve sonrasında yaşanan depremlerin Hatay’da büyük yıkım yarattığını, can kayıplarının acısının bitmeyeceğini vurgulayan Savaş, “Depremler bizlere, birlik ve beraberliğin, dayanışmanın ne kadar yaşamsal önemde olduğunu bir kez daha hatırlattı” dedi.
Kurban Bayramının sevgi, birlik ve beraberlik bağlarını daha da güçlendirmesi temennisinde bulunan Savaş’ın mesajı şöyle: “Hatay’ımız paylaşım, dayanışma ve hoşgörüde yüzyıllarca tüm dünyaya örnek olmuştur. Halkımızın kardeşlik, sevgi ve saygı içinde yaşadığı şehrimiz, 6 Şubat ve sonrasında meydana gelen depremler nedeniyle ne yazık ki zor günler geçiriyor. Bugün her zamankinden daha fazla birbirimize ihtiyacımız var.
Depremler bizlere birlik ve beraberliğin, dayanışmanın ne kadar yaşamsal önemde olduğunu bir kez daha hatırlattı. Kimse yılgınlığa düşmesin, kimse umutsuzluğa kapılmasın, Hatay’ı yeniden hep birlikte eski günlerine kavuşturacağız.
Kurban Bayramının sevgi, birlik ve beraberlik bağlarımızın daha çok pekişmesine vesile olmasını diliyorum.
Tüm deprem şehitlerimizi bir kez daha rahmetle anıyor, İslam dünyasının Kurban Bayramını kutluyorum. Sevgi ve saygılarımla.”

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.