BAŞKAN SAVAŞ’IN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

15 Ağustos 2022 - 07:19

BAŞKAN SAVAŞ’IN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN SAVAŞ’IN  RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
Son Güncelleme :

23 Haziran 2017 - 8:55

Bu Haber 5 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.
Başkan Savaş yayımladığı mesajında büyük bir manevi huzurla idrak edilen ramazan ayının ardından, mübarek bayram günlerine ulaşmanın mutluluğunun yaşandığını vurguladı. Ramazan Bayramı’nın manevi ikliminin herkesi kuşatmasını, milleti iyilikte, doğrulukta ve hayırda buluşturmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ettiğini ifade eden Başkan Savaş, bu duygularla bütün vatandaşların Ramazan Bayramı’nı kutladı.
BAŞKAN SAVAŞ HEMŞEHRİLERİNİ BAYRAM TARFİĞİNDE DİKKATLİ OLMALARI KONUSUNDA UYARDI
İçinde bulunulan kutsal günlerin, Türkiye’ye, İslam dünyasına ve tüm insanlığa barış, huzur, istikrar ve refah getirmesini, dünyanın çeşitli bölgelerinde yaşanan acıların sona ermesini temenni eden Başkan Savaş, dini bayramların özünde var olan değerlerle, herkese insani sorumluluklarını hatırlatan bir yönünün bulunduğunu, vatandaşların da bunun şuuruyla, gönül ve ruh birliği içinde bayram günlerini maneviyatına uygun şekilde değerlendireceklerine yürekten inandığını ifade etti. Trafik kurallarına riayet etmeye özen gösterilmesini tavsiye eden Başkan Savaş Bayram coşkusunu felakete çevirmemek için lütfen uykusuz olarak yola çıkmayalım ve alkollü olarak araç kullanmayalım uyarısında bulundu.
“BAYRAMIN TÜM HANELERE VE GÖNÜLLERE BARIŞ, SEVGİ VE HUZUR GETİRMESİNİ TEMENNİ EDİYORUM”
Mesajının devamında muhtaçların, düşkünlerin, ihtiyaç sahiplerinin, bayramda özellikle korunup gözetilmesini, ilginin desteğin onlardan esirgenmemesini isteyen Başkan Savaş şunları kaydetti: “Bayrama buruk giren yetimleri, öksüzleri, şehit evlatlarını unutmayalım; onları sevindirmeyi, başlarını okşamayı, bayram sevincimizi onlarla paylaşmayı ihmal etmeyelim. Bu duygu ve düşünceler içinde, en kalbi duygularımla, mübarek Ramazan bayramını tekrar kutluyor. Bayramın tüm hanelere, tüm ocaklara, tüm gönüllere; ülkemize, İslam dünyasına ve insanlığa barış, sevgi, huzur, saadet ve selamet getirmesini temenni ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” ifadelerine yer verdi.
0003 (6)

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.