BAŞKAN SAVAŞ’IN REGAİP KANDİLİ MESAJI « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

12 Mayıs 2021 - 20:26

BAŞKAN SAVAŞ’IN REGAİP KANDİLİ MESAJI

BAŞKAN SAVAŞ’IN  REGAİP KANDİLİ MESAJI
Son Güncelleme :

15 Şubat 2021 - 18:05

Bu Haber 38 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, üç ayların habercisi olan Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Başkan Savaş mesajında, “Kandiller, insanların kalplerini birbirine yaklaştıran, komşuluk, akrabalık, kardeşlik ve dayanışma duygularını arttıran özel anlardır. İslam dininde mübarek sayılan üç ayların müjdecisi olan Regaip Kandili’nin de bu anlamda, toplum hayatımızda çok özel bir önemi vardır. Birlik ve beraberlik duygularımızın güçlendiği bu günde tüm dünyada ve ülkemizde kardeşlik ve huzurun hâkim olması için dua edelim. Rahmet ve merhamet kapılarının ardına kadar açıldığı bu özel gecenin sevgi ve hoşgörü ortamının gelişmesine vesile olmasını temenni ediyorum. Hataylı hemşehrilerim başta olmak üzere tüm İslam âleminin mübarek Regaip Kandili’ni en iyi dileklerimle kutlar; birlik ve beraberlik duygularının güçlenmesine vesile olmasını dilerim” ifadelerine yer verdi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.