BAŞKAN SAVAŞ’IN YENİ YIL KUTLAMA MESAJI « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

18 Eylül 2021 - 09:46

BAŞKAN SAVAŞ’IN YENİ YIL KUTLAMA MESAJI

BAŞKAN SAVAŞ’IN YENİ YIL  KUTLAMA MESAJI
Son Güncelleme :

02 Ocak 2018 - 8:41

Bu Haber 1 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, yeni yıl münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı.
Başkan Savaş mesajında,“Yeni yılın tüm insanlığa barış ve huzur getirmesini dileyen Başkan Savaş,” Her yeni yıl coşkunun, mutluluğun daha da bir anlamlandığı, umudun çoğaldığı, yeni beklenti ve başlangıçlar anlamına gelmektedir. Aynı şehirde yaşayan vatandaşlar olarak bizlerin en önemli sorumluluğu, birbirimize karşı hoşgörü içerisinde yaşayarak, farklılığımızın ilimizi özel kılan bir zenginlik olduğu bilincini güçlendirerek yaşamaktır.
Geçmişimizden aktarılan hoşgörü iklimimizi daha da pekiştirerek gelecek nesillere aktarmak en büyük gayemiz olmalıdır. Bizler her zaman olduğu gibi hemşerilerimizin hayat standardını yükseltmeye ve bu amaçla güzel ilimiz için sürdürdüğümüz çalışmalarımıza devam edeceğiz.
Yeni yıl ile birlikte gelecek günlerin, karanlıktan aydınlığa, özgürlükçü, eşitliğe dayalı, kavgasız, savaşsız, barış ve sağlık içinde paylaşımcı bir toplum düzenine giden yol olması hepimizin temennisidir.
Daha aydınlık yarınlara ulaşmak için, hep birlikte el birliği ile çalışmamız, kendimize inanmamız ve sahip olduğumuz olanaklarımızı en verimli biçimde kullanmamız gerekir.
Yeni yılın, başta Hataylı hemşehrilerime, memleketimize, ülkemize ve tüm insanlığa, sağlık, mutluluk, huzur, başarı, birlik ve beraberlik getirmesini diliyor ve herkesin yeni yılını en içten dileklerimle kutluyorum “ ifadelerine yer verdi.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.