BAŞKAN SAVAŞ’IN YENİ YIL MESAJI « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

25 Ocak 2022 - 22:39

BAŞKAN SAVAŞ’IN YENİ YIL MESAJI

BAŞKAN SAVAŞ’IN YENİ YIL MESAJI
Son Güncelleme :

31 Aralık 2015 - 16:53

Bu Haber 37 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, karşılamaya hazırlandığımız yeni yıl münasebetiyle güzel temennilerle dolu ve hemşehrilerinin geleceğe daima umutla bakmasını içeren bir mesaj yayımladı.
ÜRETİLEN FAYDALI HER HİZMETİN, İNSANLIK ADINA ATILAN BİR ADIM OLDUĞUNUN BİLİNCİYLE ÇALIŞIYORUZ
Başkan Savaş yayımladığı mesajda, yeni yılın tüm insanlığa barış ve huzur getirmesi dileğinde bulunarak; “Her yeni yıl yalnızca değişen bir takvim yaprağı değil yeni umutlar, yeni fikirler ve yeni başlangıçlar anlamına gelmektedir. Biz Hatay Büyükşehir Belediyesi olarak, bir yılı daha geride bırakırken geçmişimizden dersler çıkararak ve yaşanacak olan güzel günlerimizi geçmişin sunduğu tecrübe ve birikimlerimiz ışığında inşa etmemiz gerektiğinin bilinci ile çalışıyor ve daha çok hizmet üretmenin insanlık adına atılmış önemli bir adım olduğunun farkındalığıyla hareket ediyoruz.
“ÜLKEMİZİN İÇİNDE BULUNDUĞU BÖLGENİN HUZUR, GÜVEN VE REFAH ANLAMINDA ÇAĞ ATLADIĞI BİR YIL OLSUN”
Yeni bir yılı karşılarken, geride bıraktığımız zaman içerisinde coğrafyamızda yaşanan tüm elim hadiselerin sona ermesini ve topraklarımızın kutsiyetine yakışan barış, huzur, güven ve mutluluk dolu günlerin gelmesini yürekten diliyorum. Hemen yanı başımızda halen devam etmekte olan ve insanımızı huzursuz eden Ortadoğu’daki yangınının biteceği ve bu minvalde bölgenin huzur ve refah anlamında sınıf atlayacağı yeni bir başlangıç temenni ederken, bu düşüncelerle tüm hemşehrilerimin yeni yılını kutluyor, sevgi ve saygıyla selamlıyorum” ifadelerini kullandı.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.