BAŞKAN SAVAŞ’TAN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ MESAJI « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

11 Nisan 2021 - 01:53

BAŞKAN SAVAŞ’TAN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ MESAJI

BAŞKAN SAVAŞ’TAN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ MESAJI
Son Güncelleme :

08 Mart 2019 - 9:17

Bu Haber 1 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Başkan Savaş mesajında, toplumun temel direği kadınların hayatımızdaki yeri ve önemine değinirken yaşamın her alanında, sevgiyi, fedakârlığı ve üretkenliği temsil eden huzurlu ve sağlıklı bir toplumun oluşmasında kadınların temel taşı olduğuna vurgu yaptı.
Ülkenin gelişmesinde ve çağdaş düzeye ulaşmasında kadınların önemli bir yere sahip olduğunu belirten Lütfü Savaş sözlerine şöyle devam etti; “Millet olarak tarihimizle, değerlerimizle, toplumsal ve sosyal yapımızla hemşehrilerimizin rengine, ırkına, mezhebine, diline, dinine, inancına ve cinsiyetine göre asla ayrımcılık yapmayan bir medeniyetin temsilcileriyiz. Kadınlarımızın hayatın tüm alanlarına etkin bir şekilde var olmalarına imkân sağlayacak şartları hazırlamak, her türlü ayrımcılığa karşı mücadele etmek hepimizin sorumluluğudur.
Memleketimizin üreten, çalışan, vazgeçmeyip başaran, emeğiyle değer yaratıp yarınlara katan, sevgi dolu yürekleri ve fedakârlıklarıyla dünyayı güzelleştiren tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.”

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.