BAŞKAN SAVAŞ’TAN VOLKAN DEMİREL’E ÖVGÜ: HATAY’IN ELÇİSİ OLDU - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

20 Nisan 2024 - 23:51

BAŞKAN SAVAŞ’TAN VOLKAN DEMİREL’E ÖVGÜ: HATAY’IN ELÇİSİ OLDU

BAŞKAN SAVAŞ’TAN VOLKAN DEMİREL’E ÖVGÜ: HATAY’IN ELÇİSİ OLDU
Son Güncelleme :

19 Ekim 2023 - 17:41

Bu Haber 1 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı ve Hatayspor Onursal Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel’i övdü.
Volkan Demirel’in Hatayspor’da hocalığa devam etmesiyle Hatay’ın elçisi olduğunu ve bu durumun Hatay’a ve Hatayspor’a son derece olumlu yansıdığını kaydeden Savaş; 2032 Avrupa Futbol Şampiyonası’nın futbol elçilerinden Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel’i tebrik etti. Savaş, “Süper Lig’deki yıkılmış bir şehrin takımını bugüne kadar başarıyla taşımak gerçekten zordu. Biz yönetim ve şehir olarak hocamıza güvendik. O da bu güveni bugüne kadar boşa çıkarmadı. Hatay ve birçok ilde olan depremin elçisi de oldu” dedi.
Savaş, “Öncelikle futbol elçisi olan Volkan Demirel’i tebrik ediyorum. Türkiye ve Hatay’ı temsil ettiği için de teşekkür ederim. Volkan hoca gerçekten çok ahlaklı, dürüst ve spor adamına yakışır bir şekilde Hatayspor’u bugüne kadar taşıdı. Tabii ki bunları yaparken bir nevi Hatay ve birçok ilde olan depremin elçisi de oldu. Bu kadar meşakkatli günleri başarı ile geçiren ve bütün deprem bölgelerine sahip çıkan bir spor adamı ve futbol elçisi olarak Hatay şehrini ve bizi gerçekten gururlandırdı” şeklinde konuştu.
“HOCAMIZ GÜVENİMİZİ BOŞA ÇIKARMADI”
6 Şubat depremlerinden sonra sporun başka bir yere evrildiğini belirten Başkan Savaş, “Süper Lig’deki yıkılmış bir şehrin takımını bugüne kadar başarıyla taşımak gerçekten zordu. Biz yönetim ve şehir olarak hocamıza güvendik. O da bu güveni bugüne kadar boşa çıkarmadan çok başarılı bir grafik çizdi. Bu kadar başarılı bir spor adamının, 2032’deki Avrupa Şampiyonası’nda futbol elçisi olması çok isabetli bir karar olmuş” ifadelerini kullandı.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.