BAŞKAN TEMEL KİMSESİZLERİN KİMSESİ OLDU - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

18 Mayıs 2024 - 21:59

BAŞKAN TEMEL KİMSESİZLERİN KİMSESİ OLDU

BAŞKAN TEMEL KİMSESİZLERİN KİMSESİ OLDU
Son Güncelleme :

09 Ekim 2023 - 17:02

Bu Haber 8 kez okunmuştur.
reklam

Dünya Yardım Derneği Genel Başkanı Ömer Faruk Temel, depremle sarsılan kentte kimsesizlerin kimsesi olmaya devam ediyor.
Vatandaşlara yardım elini uzatan, günlük ihtiyaçlarının yanı sıra hijyen kitleri, kırtasiye malzemeleri ve çeşitli ihtiyaçların da yer aldığı yardımları depremzedelere ulaştıran Başkan Temel, Reyhanlı’da çadırkentte yaşayan depremzedeleri ziyaret ederek çocuklara kırtasiye yardımı yaptı. Hayırseverler tarafından gönderilen yardımları öğrencilere ulaştıran Başkan Temel, yardım çalışmalarının aralıksız süreceğini kaydetti.
ALLAH HAYIRSEVERLERİMİZDEN RAZI OLSUN
Dünya Yardım Derneği’nin yapılan her destek ile biraz daha büyüdüğünü kaydeden Başkan Temel, “Hayırseverlerimizin desteği ile her geçen gün bir insana daha dokunmanın memnuniyeti içindeyiz. Allah bize nefes verdiği müddetçe yardımlarımızı mazlumlara, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırarak aile bütçelerine katkı sunmaya devam edeceğiz. Tüm hayırseverlerimizden Allah razı olsun. Biz Dünya Yardım Derneği olarak her daim depremzedelerimizin yanındayız” dedi.
Yardımları teslim alan depremzedeler, desteklerinden dolayı Başkan Ömer Faruk Temel’e teşekkür ettiler.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.