Başkan Temel, Şanlıurfa’da temaslarda bulundu - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

27 Ocak 2023 - 15:04

Başkan Temel, Şanlıurfa’da temaslarda bulundu

Başkan Temel, Şanlıurfa’da temaslarda bulundu
Son Güncelleme :

19 Ocak 2023 - 19:16

Bu Haber 4 kez okunmuştur.
reklam

Dünya Yardım Derneği Genel Başkanı Ömer Faruk Temel Şanlıurfa’nın Halfeti ilçesinde protokol ziyaretleri gerçekleştirdi.
Reyhanlı’da ve sınırın diğer tarafında savaşın gölgesindeki mazlumlara el uzatarak takdirleri toplayan Başkan Temel, bir diğer sınır ili olan Şanlıurfa’da Halfeti Kaymakamı Zikrullah Erdoğan’ı ve Halfeti Belediye Başkanı Şeref Albayrak’ ı ziyaret etti.
Dünya Yardım Derneği’ne ilgi ve alakalarından dolayı Kaymakam Erdoğan’a ve Başkan Albayrak’a teşekkürlerini sunan Temel, aynı zamanda dernek çalışmalarıyla ilgili de Halfeti’nin beyin takımı olan iki ismi bilgilendirdi. Daha fazla mazluma yardım ulaştırmak ve yardımları Hatay’ın yanı sıra Şanlıurfa’dan da Suriye tarafına iletebilmek adına gerçekleşen ziyaret sonunda Başkan Temel Kaymakam Erdoğan’a ve Başkan Albayrak’a plaket takdim etti.
TEMEL: YARDIM FAALİYETLERİMİZ SÜRECEK
Dünya üzerinde muhtaç insanlara destek sağlayabilmek için birbirinden farklı yardım faaliyeti düzenlemeye devam eden Dünya Yardım Derneği Genel Başkanı Ömer Faruk Temel, kendisini son derece samimi bir şekilde ağırlayan Halfeti Kaymakamı Zikrullah Erdoğan’a, Halfeti Belediye Başkanı Şeref Albayrak’a ve Halfeti halkına teşekkür etti. Başkan Temel açıklamasında, “Dünya Yardım Derneği olarak yardım faaliyetlerimize yeni bir cephe daha açmak amacıyla Şanlıurfa’nın siyah gülüyle meşhur Halfeti ilçesindeyiz. Bugün Halfeti halkı bize kucak açtı. Başta Halfeti Kaymakamı Zikrullah Erdoğan, Halfeti Belediye Başkanı Şeref Albayrak olmak üzere bizleri ağırlayan ve desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ederim. Nerede bir mazlum varsa Dünya Yardım Derneği de bilinsin ki oradadır. Biz çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.