BAŞKAN TEMEL YARDIM FAALİYETLERİNDEDUR DURAK BİLMİYOR - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

20 Mayıs 2024 - 12:06

BAŞKAN TEMEL YARDIM FAALİYETLERİNDEDUR DURAK BİLMİYOR

BAŞKAN TEMEL YARDIM FAALİYETLERİNDEDUR DURAK BİLMİYOR
Son Güncelleme :

25 Eylül 2023 - 18:24

Bu Haber 4 kez okunmuştur.
reklam

Hatay’ın yanı sıra çevre illerde ve akrabalık bağlarımızın bulunduğu Suriye’de yardım faaliyetleri gerçekleştiren Dünya Yardım Derneği Genel Başkanı Ömer Faruk Temel dur durak bilmiyor.
Yaşanan deprem felaketinin ardından Hatay’ın yaralarını sarmak için tüm imkanları seferber etmesinin yanında hayırseverleri de harekete geçirerek Hatay’a adeta yardım yağmuru gerçekleştiren Başkan Temel, yardımlarla yüzbinlerce vatandaşın yüzünü güldürmeyi başardı. Öğrencilere okul malzemeleri, bebeklere bez ve mama, tekerlekli sandalye ihtiyacı olan vatandaşlara sandalye götürerek vatandaşları büyük bir yükten kurtaran Başkan Temel, yine binlerce kişiye yetecek bir hazırlığa girişti.
500 GIDA 100 HİJYEN KOLİSİ VE 500 AİLEYE YEMEK
Dünya Yardım Derneği tesislerinde gerçekleştirilen çalışmalar ile binlerce aileye kolilerini takdim eden Başkan Temel, yakın zamanda yine 500 aileye gıda, 500 aileye de hijyen kolisi ulaştırmak için hazırlıklarını tamamladı. Kurulan aşevi ile de 500 aileye yemek ikram edilecek. Hayırseverlerin büyük destekleriyle hazırlanan koliler ve yemekler depremzede vatandaşların evlerine kadar özenle taşınarak teslim edilecek.
TEMEL: TÜM İMKANLARIMIZLA DEPREMZEDE HEMŞERİLERİMİZİN YANINDAYIZ
Dünya Yardım Derneği Genel Başkanı Ömer Faruk Temel, yardımların Allah’ın izniyle ara vermeden devam edeceğini belirtti.
Hayırseverlere de katkılarından dolayı teşekkür eden Temel; “Hatay’ımızın deprem sürecinde yaralarını el birliğiyle sarmaya devam edeceğiz. Binlerce yetimin yüzünü gülümsettik. Allah izin verirse çalışmalarımız aralıksız şekilde sürecek. Katkılarından dolayı adları bizde saklı olan hayırseverlerimize teşekkürü borç bilirim” ifadelerini kullandı.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.