Başkan Temel yardımlarını sürdürüyor - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

18 Mayıs 2024 - 22:38

Başkan Temel yardımlarını sürdürüyor

Başkan Temel yardımlarını sürdürüyor
Son Güncelleme :

18 Mayıs 2023 - 19:24

Bu Haber 2 kez okunmuştur.
reklam

Dünya Yardım Derneği Başkanı Ömer Faruk Temel, depremzedelere yardımlarını sürdürüyor.
Uluslararası yardım dernekleriyle irtibatta olarak deprem bölgesine katkı sağlama amacında olan Başkan Temel, Uluslararası Gönüllü Anneler Derneği, İnsanî ve İslâmî Hizmetler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin ortak yürüttüğü proje kapsamında 2 ayrı Çadırkentte Depremzede çocuklara kırtasiye malzemelerini teslim etti. Depremzedelerin ihtiyaçlarının karşılanması için gece gündüz çalışan Başkan Temel, her zaman hemşerilerinin yanında olduğunu kaydetti.
YARDIMLARIMIZ KESİNTİSİZ OLARAK SÜRECEK
Temel, depremin ilk gününden bu yana sahada yer aldığını belirterek her ihtiyaçta depremzedelerin yanında yer aldığını kaydederek yardımların kesintisiz olarak süreceğini kaydetti. Başkan Temel açıklamasında; “Uluslararası Gönüllü Anneler Derneği, İnsanî ve İslâmî Hizmetler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin ortak yürüttüğü proje de Dünya Yardım Derneği vesilesi ile 2 ayrı Çadırkentte Depremzede çocuklara kırtasiye malzemeleri takdim edildi. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Deprem bölgesinden hiçbir zaman elimizi çekmeyeceğiz. Her ihtiyaçlarında vatandaşlarımızın yanındayız” dedi.
Kırtasiye yardımlarını teslim alan vatandaşlar Başka Temel’e ve tüm hayırseverlere teşekkür etti.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.