BAŞKAN TEMEL’DEN 50 ÇOCUĞA AYAKKABI DESTEĞİ - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

16 Haziran 2024 - 18:12

BAŞKAN TEMEL’DEN 50 ÇOCUĞA AYAKKABI DESTEĞİ

BAŞKAN TEMEL’DEN 50 ÇOCUĞA AYAKKABI DESTEĞİ
Son Güncelleme :

16 Kasım 2023 - 16:04

Bu Haber 9 kez okunmuştur.
reklam

Dünya Yardım Derneği Başkanı Ömer Faruk Temel, Hatay genelinde 50 çocuğa ayakkabı yardımında bulundu.
Yaklaşan kış ayları öncesinde ayakkabı ihtiyacı olan 50 çocuğa ayakkabılarını bizzat teslim eden Başkan Temel, ihtiyacı olan her vatandaşa ulaşmak için dernek hayırseverlerinin katkılarıyla çalışmalara devam ettiklerini kaydetti.
Kış ayları öncesinde vatandaşlara battaniye, halı, giyecek, gıda ve hijyen kolileri ile desteklerini ulaştırmaya ve binlerce ihtiyaç sahibi vatandaşa ulaşmaya devam eden Başkan Temel, 50 çocuğun yüzünün gülmesinin kendileri için en büyük hediye olduğunu belirtti.
ÇOCUK GÜLERSE DÜNYA GÜLER
Deprem felaketinin ardından yardımlarını Hatay öncelikli olarak sürdürdüğünü kaydeden Dünya Yardım Derneği Başkanı Ömer Faruk Temel; “Deprem felaketinin ardından Hatay’ımızda yardıma ihtiyacı olan binlerce vatandaşımız bulunuyor. Hayırseverlerimizin destekleriyle başta yetim ve öksüz çocuklarımız olmak üzere ihtiyacı olan herkese ulaşmayı kendimize görev addediyoruz. Bu kapsamda 50 çocuğumuza kış ayları öncesinde ayakları üşümesin diye ayakkabı yardımında bulunduk. Biliyoruz ki çocuk gülerse dünya güler. Biz Dünya Yardım Derneği olarak dünyaya iyilik dağıtmaya devam ediyoruz. Hayırseverlerimizin destekleriyle daha fazla insanımıza ulaşmak için çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.
Yardımları alan çocuklarla bir süre sohbet eden Başkan Temel, çocuklarla hatıra fotoğrafı da çekildi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.