BAŞKAN TEMEL’DEN YETİMHANEYE ZİYARET - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

22 Haziran 2024 - 23:32

BAŞKAN TEMEL’DEN YETİMHANEYE ZİYARET

BAŞKAN TEMEL’DEN YETİMHANEYE ZİYARET
Son Güncelleme :

31 Ağustos 2023 - 18:32

Bu Haber 2 kez okunmuştur.
reklam

Dünya Yardım Derneği Genel Başkanı Ömer Faruk Temel, yetimhane ziyaretinde bulundu.
Yetimlerin saçını okşamanın verdiği mutluluğu yaşamanın en büyük nimet olduğunu belirten Başkan Temel, yetimhanede kalan çocuklarla yakından ilgilendi.
Hayırsever kimliği ile bölgenin sevilen simalarından olan Başkan Temel, gerçekleştirdiği ziyaretle ilgili açıklamasında, “Bugün Yetimhaneyi ziyaret ettim ve isteklerini sorduğumuzda bazı çocuklarımız annem hayatta olsaydı her gece bana masal anlatmasını isterdim. Hatta babam hayatta olsaydı ona sarılıp onu koklamak isterdim dedi. Bir anne baba özlemini gideremeyiz belki ama Bu yüreği güzel, saf, temiz çocuklarımızın elimizden geleni kadar isteklerini yüzleri gülsün diye en kısa zamanda yerine getireceğiz inşallah” dedi.
Başkan Temel’in ziyaretinden ve naçizane hediyelerinden memnun olan çocuklar Başkan Temel’e teşekkür ettiler. Ziyaret, çekilen hatıra fotoğrafıyla sona erdi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.