BAŞKAN YAVUZ “TÜM ÖĞRENCİLERİMİZE LGS SINAVINDA BAŞARILAR DİLERİM” « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

6 Ağustos 2021 - 07:28

BAŞKAN YAVUZ “TÜM ÖĞRENCİLERİMİZE LGS SINAVINDA BAŞARILAR DİLERİM”

BAŞKAN YAVUZ  “TÜM ÖĞRENCİLERİMİZE  LGS SINAVINDA BAŞARILAR DİLERİM”
Son Güncelleme :

18 Haziran 2020 - 19:42

Bu Haber 2 kez okunmuştur.
reklam

Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan YAVUZ, 20 Haziran Cumartesi günü LGS sınavına girecek öğrencilerimiz için başarı mesajı yayımladı.
Başkan Yavuz yayımladığı mesajında şunları söyledi;
”Sevgili öğrencilerimiz; 8 yıl süren uzun ve yorucu bir eğitim-öğretim maratonu sununda emeklerinizin karşılığını alacağınız ve geleceğiniz için önemli bir sınava gireceksiniz. Milli Eğitim Bakanlığı, ortaokul öğrencilerinin liseye geçişte nitelikli okullar diye belirlenen okullara girebilmek için Liseye giriş kapsamında hem öğrencilerimizi hem de velilerimizi yakından ilgilendiren LGS sınavı 20 Haziran Cumartesi günü yapılacak olup, bu sınava ortaokul 8. Sınıf öğrencilerimiz katılacaktır. Nitelikli hayali kuran ve çalışmalarını tüm hızıyla devam eden tüm lise adaylarına başarılar dilerim
Değerli öğrencilerimiz! Unutmayınız ki sizler ülkemizin geleceğini yönlendireceksiniz. Sizlerin başarısı, ülkemizin gelecekte aydınlığına açılan kapıları olacaktır.
Bu duygu ve düşüncelerle; 20.06.2020 Cumartesi günü yapılacak olan LGS sınavına girecek olan tüm öğrencilerimize, gönüllerindeki okulları kazanmaları temennisiyle yürekten başarılar dilerim. Kalemleri güçlü, Moral ve Motivasyonları yüksek olsun.
Ayrıca; LGS sınavında öğrencilerimizin dikkatlerini dağıtmamak için okul çevrelerinde gürültü yapılmaması, klaksiyon ve korna çalınmaması önemle rica olunur.” Dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.