Başkan Yeloğlu, “Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Bölge” toplantısına katıldı « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

20 Ekim 2021 - 12:24

Başkan Yeloğlu, “Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Bölge” toplantısına katıldı

Başkan Yeloğlu, “Yerel Yönetimler İstişare ve  Değerlendirme Bölge” toplantısına katıldı
Son Güncelleme :

30 Ağustos 2019 - 12:05

Bu Haber 6 kez okunmuştur.
reklam

AK Parti Hatay İl Başkanı Mehmet Yeloğlu geçtiğimiz günlerde Nevşehir’in Ürgüp ilçesine bağlı Ortahisar Beldesi’ndeki bir otelde düzenlenen “AK Parti Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Bölge Toplantısına” katıldı.
Toplantıya AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki de iştirak etti. Ortahisar’da bir otelde düzenlenen program saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.
HEMŞERİ MEMNUNİYETİNE ÖNCELİK VEREREK ÇALIŞMALARIMIZA DEVAM EDECEĞİZ
Başkan Yeloğlu yaptığı kısa açıklamasında; “İnşallah ilerleyen süreçte Hatay’da hayata geçireceğimiz yatırım projeleri ve sosyal projelerle hemşehrilerimize daha yaşanabilir, daha temiz, daha estetik bir şehirde yaşama imkanı sunacağız. Milletvekillerimiz ve teşkilatımızla birlikte Sayın Cumhurbaşkanımızın ifade ettiği gönül belediyeciliğini şehrimizde uygulamak adına, ilçe belediye başkanlarımızla elimizden gelen her şeyi yapmaktayız, yapıyoruz. Bu kapsamda göreve geldiğim ilk günden itibaren hizmet ve hürmet odaklı, şeffaf ve hesap verebilirlik anlayışıyla, hemşeri memnuniyetine öncelik vererek çalıştım. Aynı anlayışla çalışmaya da devam edeceğiz.” dedi.
SEÇİLEN KİMSELER VATANDAŞA HİZMET İÇİN O KOLTUKLARDA
Diyarbakır, Van ve Mardin belediyelerine yapılan atamalara da değinen Başkan Yeloğlu; Mahalli idarelere seçilen kimseler vatandaşa hizmet için o koltuklarda bulunur. Millete ve memlekete düşman olan terör örgütlerine yardım ve yataklık etmek, yolsuzluk yapmak, hizmet etmemek için değil. Tüm yerel yöneticiler evvela bunu bilmeli ve ona göre hareket etmelidir” sözlerini kullandı.
AK Parti Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Bölge Toplantısına AK Parti Hatay İl Başkanı ve ilimizin ilçe belediye başkanlarının yanı sıra Adana, Aksaray, Ankara, Karaman, Kayseri, Kırşehir, Mersin, Nevşehir, Niğde, Osmaniye ve Yozgat’tan gelen 129 belediye başkanı ve teşkilat mensuplarının katılımıyla gerçekleşti.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.