Başkan Yeloğlu’na, ilçe belediye başkanlarından ziyaret « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

28 Ekim 2021 - 09:01

Başkan Yeloğlu’na, ilçe belediye başkanlarından ziyaret

Başkan Yeloğlu’na, ilçe belediye  başkanlarından ziyaret
Son Güncelleme :

28 Mayıs 2019 - 9:27

Bu Haber 8 kez okunmuştur.
reklam

AK Parti Hatay İl Başkanı Mehmet Yeloğlu’na ziyaretler sürüyor. Bu kapsamda AK Partili ilçe belediye başkanları göreve getirilen Başkan Yeloğlu’nu makamında ziyaret etti. İlçe Belediye Başkanları Başkan Yeloğlu’na hayırlı olsun dileklerini ileterek, yapılması gereken konular ve çalışmalar hakkında genel bir değerlendirmede bulunuldu. Yapılan görüşmede birlik ve beraberlik mesajı verilerek, yapılacak çalışmalarda omuz omuza hizmet yapmanın önemi ön plana çıktı.
BELEDİYE BAŞKANLARINDAN DESTEK MESAJI
Ziyarette, Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, Yayladağı Belediye Başkanı Mustafa Sayın, Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu ve Mehmet Karataş katıldı.
Başkanlar, Hatay’da AK Parti için birlik içinde çalışacaklarını ve her zaman İl başkanının yanında olduklarını vurguladılar. İlçelerin sorunlarının çözümü noktasında vekillerle, il başkanıyla, ilçe belediye başkanlarıyla her zaman irtibat halinde olunacağı ifade edildi.
Ziyaret günün anısına çekilen hatıra fotoğrafının ardından son buldu.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.