BAŞKAN ZAROĞLU GÜVEN TAZELEDİ - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

18 Mayıs 2024 - 23:18

BAŞKAN ZAROĞLU GÜVEN TAZELEDİ

BAŞKAN ZAROĞLU  GÜVEN TAZELEDİ
Son Güncelleme :

03 Ekim 2022 - 18:55

Bu Haber 4 kez okunmuştur.
reklam
Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı seçimlerini mevcut başkan Necmettin Zaroğlu kazandı. 
Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası’nda sabah 09.00’da başlayan seçim heyecanı saat 17.00’da sona erdi. Hayvancılıktan, tarıma, tekstilden inşaat alanına kadar birçok üretici  oylarını kullandı. 
RTSO Ana Hizmet Binası’nda başlayan Meslek Komiteleri ve Meclis Üye Seçimi için oy verme işleminin ardından sandıklar sayıldı. 7 grubun yarıştığı seçimlerde altı grubun beşini Necmettin Zaroğlu alırken, 5. grupta zafere ise rakibi Halil İbrahim Yörük ulaştı. Zaroğlu 4. grupta Ali Sidal ile de zafere ulaştı. Zaroğlu, seçimin ardından tebrikleri de kabul etti.   

ZAROĞLU’NDAN TEŞEKKÜR
Başkan Zaroğlu, kendisini destekleyen tüm oda üyelerine teşekkür etti. Göreve geldikleri günden bu yana ciddi projeler yaptıklarını ifade eden Zaroğlu, şunları söyledi: “Reyhanlı’ya katma değer sağlamak için çaba gösterdik. Reyhanlı’ya sadakatli bir şekilde hizmet etmeye çalıştık. Bence sadakat ve samimiyet kazanmıştır. Reyhanlı kazanmıştır, Reyhanlılı vatandaşlarımız kazanmıştır.” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.