Başkan Zaroğlu’dan Yeni Yıl Mesajı « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

6 Ağustos 2021 - 07:48

Başkan Zaroğlu’dan Yeni Yıl Mesajı

Başkan Zaroğlu’dan Yeni Yıl Mesajı
Son Güncelleme :

31 Aralık 2019 - 12:25

Bu Haber 5 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Necmettin Zaroğlu, yeni yıl dolayısıyla mesaj yayımladı.
Başkan Zaroğlu mesajında, 2020 yılının büyük Türkiye yolunda emin adımlarla yürüyerek, 2023 hedeflerine doğru hızlıca ilerledikleri bir yıl olması temennisinde bulundu.
Yeni yılın Türkiye’ye, bölgesine ve tüm dünyaya barış, kardeşlik ve huzur getirmesi temennisinde de bulunan Zaroğlu, şunları kaydetti:
“2020 yılında da daha önce olduğu gibi Türkiye’nin her alanda gelişmesi, ilerlemesi ve kalkınacağı bir dönem olacaktır. Milletimiz başarı, ilerleme ve istikrar için irade, azim ve cesareti her zaman göstermeye devam edecektir. Pek çok badireye atlatan Türkiye, istikrarını 2019’da da sürdürmüştür. Dünyada yaşanan çok sayıda olumsuz olaylara rağmen Türkiye dünyanın parlayan yıldızı olmaya devam edecektir. Türkiye kendisine inanan, güvenen milletiyle her zaman birlik ve beraberliğini sürdürecektir. Dünya’daki ve bölgemizdeki gözyaşlarının, acıların son bulmasını temenni ediyor, 2020 yılının barış, kardeşlik, huzur ve refah getirmesini diliyorum.”

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.