BAŞKAN ZAROĞLU’NUN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

18 Eylül 2021 - 12:18

BAŞKAN ZAROĞLU’NUN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

BAŞKAN ZAROĞLU’NUN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI
Son Güncelleme :

24 Kasım 2016 - 8:43

Bu Haber 5 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Necmettin Zaroğlu 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Başkan Zaroğlu yayımladığı mesajda, “Gelecek nesillerin yetişmesinde büyük rol oynayan, onları geleceğe hazırlayan, her türlü fedakârlığı gösteren öğretmenlerimizin gurur ve onur gününü bir kez daha kutlamanın heyecanı ve mutluluğu içerisindeyiz.
Geleceğimizin güvencesi olan gençlerimizi ve çocuklarımızı en iyi şekilde donanımlı yetiştiren, en zor koşullarda dahi ülkesine, milletine ve gelecek nesillere bağlı hizmet veren bütün öğretmenlerimize gösterdikleri fedakârlık ve özveri için çok şey borçluyuz. Ülkemiz, genç nesilleri dünün ve bugünün şartlarına göre değil, yarının şartlarına göre geleceğe hazırlayabilecek öğretmenlerle ulaşacaktır.
Bu duygu ve düşüncelerle 24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle ebediyete intikal etmiş öğretmenlerimizi rahmet ve minnetle anarken, hizmetlerin en kutsalını seçen tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü en içten duygularımla tebrik ediyor, sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum” dedi.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.