BAŞKENTTE HATAY GÜNLERİ HEYECANI « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

18 Eylül 2021 - 10:33

BAŞKENTTE HATAY GÜNLERİ HEYECANI

BAŞKENTTE HATAY GÜNLERİ  HEYECANI
Son Güncelleme :

25 Ekim 2016 - 8:59

Bu Haber 7 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Birlik Vakfı tarafından geleneksel olarak her yıl Ankara’da gerçekleştirilen ve bu yıl 5.si gerçekleştirilecek olan Başkent’te Hatay Günleri öncesi tüm hazırlıklar son hızıyla devam ediyor.
2 ve 6 Kasım 2016 tarihleri arasında Ankara Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan etkinlik öncesi başkentte bulunan Hataylılar, bugünleri sabırsızlıkla bekliyor.
Hatay’ın tüm Türkiye’de tanıtılmasına katkıda bulunmak olduğunu belirten Hatay Birlik Vakfı Başkanı Mehmet Gülen “Şehir fuarları arasında ayrı bir önemi olan “Başkent’te Hatay Günleri” fuarında temel hedefimiz Hatay’ımızı, kültürümüzü, kardeşlik ve hoşgörü ortamımızı, tarihimizi, medeniyetimizi, yerel yönetimlerimizi, mutfağımızı ve sahip olduğumuz tüm değerlerimizi Türkiye’ye tanıtmak ve uluslararası arenaya taşımaktır.” dedi.
Bu arada Elit Medya Organizasyon yöneticisi Kamile Yurtseven, Başkentte Hatay Günleri’ne ilgi ve destek veren tüm kişi ve kuruluşlara teşekkür ederek “Elit Medya Organizasyon olarak, tecrübeli ekibimizle en iyi hizmeti gerçekleştirecek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Hatay’ımızın tüm Türkiye’ye tanıtılması açısından önemli bulduğumuz Başkent’te Hatay Günleri Fuarı’na tüm Hataylıların desteğini bekliyoruz.” dedi.
Bu organizasyonda yer almak isteyen çok sayıda firma, başvuru yaparak Ankara Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan etkinlikte Hatay ilinin tanıtımına katkı sağlayacak.
Hatay Valiliği görevinden Ankara Valiliği görevine atanan Ercan Topaca’nın da yapılacak Hatay Günleri öncesi her konuda yardımcı olduğu belirtildi.
(Haber Merkezi)

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.