BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN ŞANVERDİ; UZUNKÖY MAHALLESİNDE YAPIMI DEVAM EDEN PARKE TAŞI DÖŞEME İŞİNİ YERİNDE İNCELEDİ « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

27 Temmuz 2021 - 10:09

BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN ŞANVERDİ; UZUNKÖY MAHALLESİNDE YAPIMI DEVAM EDEN PARKE TAŞI DÖŞEME İŞİNİ YERİNDE İNCELEDİ

BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN ŞANVERDİ; UZUNKÖY MAHALLESİNDE YAPIMI DEVAM EDEN PARKE TAŞI DÖŞEME İŞİNİ YERİNDE İNCELEDİ
Son Güncelleme :

17 Mart 2015 - 10:49

Bu Haber 8 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi, Uzunköy mahallesinde yapımı devam eden parke taşı döşeme işini yerinde inceledi.
Başkan Şanverdi; ‘’ Uzunköy halkı olarak sizler hizmetin en iyisine, en güzeline layıksınız. Ben ve belediye personelimiz sizlere var gücümüzle hizmete devam edeceğiz. Mahallemizin bütün ihtiyaçlarını karşılamak şüphesiz hepimizin arzu ettiği bir durumdur. Maalesef büyükşehir belediyesi üzerine düşen görevi yerine getirmemektedir. Büyükşehir Belediyesinin yapmaktan imtina ettiği hizmetleri de belediyemiz bütçesi ile yapmaya çalıştığımızda şuan olduğu gibi hizmetler biraz aksamaktadır. Sizlerden isteğimiz bize destek olmanız ve biraz sabırlı davranmanızdır. Allahın izni, sizlerin de desteği ile üstesinden gelemeyeceğimiz iş yoktur. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi ‘’Halka hizmet,hakka hizmet ‘’ ilkesi ile hareket etmekteyiz.’’ dedi.
Mahalle sakinleri tarafından alkışlarla karşılanan başkan Şanverdi, Halkın ısrarlı talebi üzerine en kısa zamanda döşenmek üzere 5000 metrekare yeni parke taşı sözü verdi. Ardından Müteahhit firma çalışanlarından bilgi alan Şanverdi; çalışanlara hitaben; ” Mahallemize yaptığımız bu hizmet, havaların yağışlı gitmesi nedeni ile biraz gecikmiş olsa da, mahalle sakinleri tarafından sevinçle karşılanmaktadır. Bu hizmetin yapımında sizlerinde emeği geçmektedir. Mahalle halkı adına Sizlerden isteğimiz, taşların döşendiği zemini sağlamlaştırarak zaman içinde oluşabilecek çökmeleri engellemenizdir. Ayrıca yolun eğimini güzel ayarladığınız takdirde yağmur suyu birikmeyecek ve doğal olarak yolumuz daha uzun ömürlü olacaktır.’’
Parke taşı çalışmalarının ihtiyaç olan diğer mahallelerde de yapılacağını belirten Şanverdi, “Nisan ayından itibaren yağışların azalmasıyla birlikte hem şehir merkezinde, hemde köy statüsünden yeni mahalle statüsüne dönüşen yerleşim yerlerimizde hizmetlerimiz devam edecektir” diye konuştu.
IMG_45051111IMG_4510

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.