Belediye Ekipleri Yollarda Parke Onarım Çalışmalarına Devam Ediyor « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

27 Ekim 2021 - 06:36

Belediye Ekipleri Yollarda Parke Onarım Çalışmalarına Devam Ediyor

Belediye Ekipleri Yollarda Parke Onarım Çalışmalarına Devam Ediyor
Son Güncelleme :

30 Mayıs 2017 - 12:25

Bu Haber 3 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı Belediyesi parke onarım çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
Havaların ısınmasıyla birlikte, kış mevsimi ve çeşitli dış etkenlerin verdiği tahribatlar sonrasında Reyhanlı’nın bütün mahalle, sokak ve caddelerinde ihtiyaca göre, asfaltlama, stabilize yol çalışmaları, yama ve parke onarım çalışmaları süratli bir şekilde başladı.
Reyhanlı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri daha önceden başlatılan, Fidanlık Mahallesi Çalım Petrol yolunda parke onarım çalışması gerçekleştirmeye devam etmektedir. Konuyla ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi; “İnsan odaklı çalışmalarımız her alanda tüm hızıyla devam etmektedir. Kış mevsiminin vermiş olduğu tahribatları Belediye olarak her mahallemizi sokak sokak, cadde cadde, tabiri caizse karış karış gezip inceleyerek tahribatı tespit edilen bütün yol, sokak ve caddelerimizde yama, onarım, yeni yol ve stabilize yol çalışmalarımıza hız kazandırdık.
Herkesin bildiği üzere bu tür çalışmalar kış mevsiminin verdiği olumsuz hava koşullarında yapılması mümkün olmamaktadır.
Dolayısıyla havalarının ısınmasıyla birlikte Reyhanlı’lı hemşerilerimizin bu sıkıntılarını gidermek için tüm hızımızla çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Hemşerilerimizin kalbi müsterih olsun. Onlar hizmetin en iyisine layıktır” dedi.başkan şanverdi

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.