BİK GENEL KURULU TOPLANIYOR - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

18 Mayıs 2024 - 23:50

BİK GENEL KURULU TOPLANIYOR

BİK GENEL KURULU TOPLANIYOR
Son Güncelleme :

05 Haziran 2023 - 17:20

Bu Haber 0 kez okunmuştur.
reklam

Basın İlan Kurumu (BİK) 32’nci Dönem 2’nci Genel Kurul Toplantısı, 7-9 Haziran 2023 tarihleri arasında İstanbul’da yapılacak.
Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Cavit Erkılınç’ın konuşması ile başlayacak toplantının ilk gününde Başkanlık Divanı seçimi gerçekleştirilecek, yoklama alınacak ve ardından Genel Kurul Gündemi belirlenecek. Daha sonra Yönetim Kurulu Durum Raporu ve Denetçiler Raporları okunacak. Yönetim Kurulunun tekliflerine ilişkin sunumun sonrasında, üyeleri belirlenen İlan, Hukuk ve Mali İşler Komisyonları çalışmalarına başlayacak.
Yönetim Kurulu’nun Genel Kurula teklif olarak sunacağı gündem maddeleri arasında, Basın İlan Kurumu Yönetmeliğinin 92. maddesinin tadili ile Devlet İhale Kanunu Uyarınca Yayınlanacak İlanlar Hakkında 85 Sayılı Genel Kurul Kararının yürürlükten kaldırılması da yer alıyor. Basın İlan Kurumu 32. Dönem 2. Genel Kurulu’nun 9 Haziran 2023 Cuma günü gerçekleştirilecek son oturumunda, komisyonların görüşleri doğrultusunda sunulan teklifler karara bağlanacak.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.