BİNLERCE KİŞİNİN EKMEK KAPISINI GEZDİLER - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

19 Mayıs 2024 - 17:29

BİNLERCE KİŞİNİN EKMEK KAPISINI GEZDİLER

BİNLERCE KİŞİNİN  EKMEK KAPISINI GEZDİLER
Son Güncelleme :

10 Ekim 2022 - 18:19

Bu Haber 3 kez okunmuştur.
reklam

Ak Parti’nin Hatay kurmayları Kırıkhan Organize Sanayi Bölgesini gezerek son gelişmeleri takip ettiler.
Ak parti Hatay Milletvekilleri Hüseyin Yayman, Sabahat Özgürsoy Çelik, Hüseyin Şanverdi, Ak Parti Hatay İl Başkanı Adem Yeşildal, Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, Kırıkhan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Numan Bölükbaş, Ak Parti Kırıkhan İlçe Başkanı Ömer Erdal Çelik ve kalabalık parti yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet, Kırıkhan Organize Sanayi Bölgesinde incelemelerde bulundu.
Bölgeyi çok yakından ilgilendiren ve binlerce insana ekmek kapısı sağlayacak olan Kırıkhan Organize Sanayi Bölgesi çalışmalarını yakından takip eden Milletvekili Hüseyin Yayman ve Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, konuklarına son gelişmeleri aktardılar.
Organize Sanayi Bölgesinde yer alan yatırımcıların gerekli proje ve çalışmaları sürdürdükleri ve yakın zamanda temel atacakları vurgulandı.
Binlerce insanı evine ekmek götürmesine vesile olacak Kırıkhan Organize Sanayi Bölgesinin ilçe esnafına da çok büyük ekonomik katkı sunacağına dikkat çeken Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman “ Organize Sanayi Bölgesindeki çalışmaları çok yakınen takip ediyoruz ve kısa sürede bacaların tütmesi için çalışıyoruz, katkı sunuyoruz. Kırıkhan Belediyesi alt yapı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Katkılarından dolayı Belediye Başkanı Ayhan Yavuz ‘a teşekkür ediyorum. 2023 yılında bir çok insanımız evine ekmek götürme imkanına kavuşacak, ailesine güzel bir yaşam sunacaktır” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.