BÜYÜKŞEHİR STAJYERLERİNE ‘İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ’ EĞİTİMİ VERİLDİ « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

9 Aralık 2021 - 17:24

BÜYÜKŞEHİR STAJYERLERİNE ‘İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ’ EĞİTİMİ VERİLDİ

BÜYÜKŞEHİR STAJYERLERİNE ‘İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ’  EĞİTİMİ VERİLDİ
Son Güncelleme :

18 Ekim 2019 - 8:49

Bu Haber 5 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Büyükşehir Belediyesi, hizmet içi programları kapsamında belediyede staj yapan öğrencilere ‘İş Sağlığı ve Güvenliği’ eğitimi verdi.
16 Ekim Çarşamba günü Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen eğitimde iş sağlığı ve güvenliği konusunda mevzuatlar, kanun, yönetmelikler ve uygulamalar hakkında bilgi veren uzmanlar, işveren ve işçinin iş kazalarını önlemedeki rolü, işverenin alması gereken tedbirler ve iş güvenliğinin denetlenmesi konularında stajyer öğrencilere önemli bilgiler aktardı.
İş sağlığı ve güvenliği konusunda hem çalışanın hem de işverenin bilinçlendirilmesinin önemine değinen uzmanlar, temel amacın öğrencilere staj yaptığı kurumlarda uyması gereken kuralları hatırlatmak olduğunun altını çizdi.
Katıldıkları eğitimlerde faydalı bilgiler öğrendiklerini ifade eden stajyer öğrenciler, eğitim veren uzmanlara teşekkür etti.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.