BÜYÜKŞEHİR’DEN REYHANLI AALEN DOSTLUK ANADOLU LİSESİ’NE DESTEK « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

26 Temmuz 2021 - 08:24

BÜYÜKŞEHİR’DEN REYHANLI AALEN DOSTLUK ANADOLU LİSESİ’NE DESTEK

BÜYÜKŞEHİR’DEN  REYHANLI AALEN  DOSTLUK ANADOLU LİSESİ’NE DESTEK
Son Güncelleme :

05 Haziran 2020 - 9:30

Bu Haber 39 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Büyükşehir Belediyesi, geleceğin mimarı olan öğrencilerin ruh ve beden gelişimlerine katkı sunmaya devam ediyor.
Bilgi ve kültür birikimi yüksek nesillerin yetişmesi için kalıcı hizmetlerin altına imza atan Hatay Büyükşehir Belediyesi, Hatay Reyhanlı Aalen Dostluk Anadolu Lisesi’nde çalışmalar gerçekleştirdi.
Çelik konstüksiyon imalatı yapılarak san de which panel ile basketbol sahasının üzerini kapatan HBB Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, basketbol sahasına ait zeminde beton ile yüzey sertleştirici uygulayarak çizgileri yeniledi.
Ekipler, aydınlatma ve elektrik işlerinin de yapıldığı sahada ayrıca kadın ve erkek olmak üzere iki adet soyunma odası, dört tuvalet ve iki adet lavabo imalatı çalışması gerçekleştirdi.
Ayrıca sahanın etrafını korumak amacıyla 2,5 metre yüksekliğinde 85 metre uzunluğunda istinat duvarı yaparak üst bölgesinde koruma telli yerleştiren Büyükşehir ekipleri, hava şartlarından etkilenmemesi için sahanın etrafını brandalar ile kapattı.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.