Çadır Kentlerde Yaşayan Suriyeli Vatandaşlara Yardım Eli « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

11 Mayıs 2021 - 07:35

Çadır Kentlerde Yaşayan Suriyeli Vatandaşlara Yardım Eli

Çadır Kentlerde Yaşayan Suriyeli Vatandaşlara Yardım Eli
Son Güncelleme :

21 Ocak 2021 - 17:06

Bu Haber 28 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı Belediyesi Suriye’de çadır kentlerde kalan Suriyeliler için yardım kampanyası başlattı. Soğuk ve yağışlı havada yaşadıkları çadırlarda zor günler geçiren Suriyelilere ilk yardım eden kişi de Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu yaptı.
Yapılan Yardımın araca yüklenmesini bizzat yapan Başkan Hacıoğlu, bu zor şartlarda hayatlarını idame ettirmeye çalışan Suriyeli vatandaşların dün olduğu gibi bugünde yanlarında olduklarını belirtti.
“YANLARINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”
Hacıoğlu, “Suriyelilerin yanında olmaya da devam edeceğiz. Ensar Şehir Reyhanlılı vatandaşlarımın ne kadar yardım sever oldukları her daim kanıtlanmıştır. İnanıyorum ki bu kampanya diğer tüm Mecralara örnek olacaktır. Rabbim Şimdiden Yardımda Bulanan Vatandaşlarımızın yapmış oldukları Yardımları Dergahı İzzetinde Kabul eylesin, Allah Hepsinden razı olsun. Vatandaşlarımız Kış ayı dolayısıyla gereksinim duyulan, Gıda, Battaniye, Yorgan, Kıyafet, Ayakkabı ,Odun, Kömür, gibi eşyaları Belediye Önünde Duran Yardım Aracına verebilirler. Araç dolduktan sonra yapılan yardımı ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak üzere Suriye’ye hareket edecek. Yardımlar devam ettiği sürece Belediye hizmet binası önünde araç bulundurulacak. Cuma Gününe kadar sürmesi Planlanan yardım kampanyasına destek olan Tüm Vatandaşlarımıza Teşekkür ediyoruz. Allah hepsinden razı olsun.” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.