ÇEVRE DÜZENLEMESİNDE ÇİÇEK VE FİDAN DİKİMİ YAPILDI - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

26 Eylül 2022 - 09:41

ÇEVRE DÜZENLEMESİNDE ÇİÇEK VE FİDAN DİKİMİ YAPILDI

ÇEVRE DÜZENLEMESİNDE ÇİÇEK VE FİDAN DİKİMİ YAPILDI
Son Güncelleme :

11 Ağustos 2022 - 19:12

Bu Haber 2 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü orta refüj düzenleme çalışması kapsamında mevsimlik çiçek ekimi ve fidan dikimi yaptı.
Reyhanlı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü Ekipleri, havaların ısınmasıyla ilçede ağaçlandırma ve yeşillendirme çalışmalarını sürdürüyor.
İlçe merkezindeki park ve bahçelerle beraber yolların orta refüjlerin daha estetik ve yeşil olması için mevsimlik çiçek ekimi ve fidan dikimi çalışması yapan ekipler, Reyhanlı-Antakya Ve Reyhanlı-Kırıkhan yolunun orta refüjüne mevsimlik çiçek ekimi ve fidan dikimi gerçekleştirdi.
Park ve bahçeler, çocuk oyun alanları, sosyal donatı alanları, kaldırım ve yol kenarları ile yürüyüş güzergâhları yabani otlardan arındırılırken bu alanlardaki ağaç ve süs bitkilerinin de detaylı bakımı yapılıyor.
İlçenin daha yeşil ve estetik bir görüntü sağlaması amaçladıklarını aktaran ekipler, çalışmalarını sürdüreceğini belirtti.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.