ÇİNÇİN: FAHİŞ ZAMLARA İZİN VERMEYECEĞİZ - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

18 Mayıs 2024 - 23:13

ÇİNÇİN: FAHİŞ ZAMLARA İZİN VERMEYECEĞİZ

ÇİNÇİN: FAHİŞ ZAMLARA İZİN VERMEYECEĞİZ
Son Güncelleme :

04 Eylül 2023 - 16:16

Bu Haber 1 kez okunmuştur.
reklam

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası(ATSO) Başkanı Hikmet Çinçin inşaat sektörü başta olmak üzere diğer sektörlerdeki fahiş zamlara müsaade etmeyeceklerini açıkladı.
Konunun takiplerinde olduğunu kaydeden Çinçin, hukuka aykırı zam uygulayan kişileri de şikayet yolu ile hukuka havale edeceklerini belirtti.
Başkan Çinçin açıklamasında; “Deprem bölgesinde ve Hatay’ımızda, bilhassa inşaat sektöründe demir-kırma taş-beton fiyatları başta olmak üzere birçok kalemde fahiş fiyatlar oluştuğu tarafımıza şikayet yolu ile iletilmekte. Konuyu takip ediyoruz. Hukuka aykırı olarak maliyetleri arttıran ve fahiş fiyat uygulayan kişi ve kurumlar hakkında en kısa sürede yasal yollara başvuracağız. Bu gibi durumlarla karşılaşan kişilerin konuyu hem bize, hem de e-devletteki fahiş fiyat butonuna şikayet yolu ile bildirmesi yararlı olacaktır. Depremzedelerin zor durumlarının istismar edilmesine müsaade etmeyeceğiz” ifadelerini kullandı.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.